Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamik! Haskeményed...

32 hetes kismamik! Haskeményedéssel hogy álltok?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok, és egyre többet keményedik a hasam. Eddig is tapasztaltam, de már van, hogy éjszaka is 1-2x, és arra kelek, hogy feszít. Meg napközben is elég sokszor. Szedek Magnerotot, a méhszájam zárt. Normális ez?

Első baba, és nincs mihez viszonyítanom :)



2012. okt. 27. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 31hetes vok, nekem is első baba és szokott is keményedni a poci de jobban csak akkor ha sétálok v ilyesmi, szóval mozgás közben, éjszaka még nem szokott. sokszor már a boltig is elég elmenni pedig itt van a másik utcában. mindenki írja h ilyen a méhszáj meg olyan nekem még mért nem nézte meg a doki??
2012. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak napi 1x szokott kb, altalaban este mikor felkelek akkor erzem hogy alig birok megmozdulni.


a mehszajat elvileg a doki mindig meg kell nezze, amikor kezzel vizsgal!


31,5 h km

2012. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem napi 1x 2x szokott.32hetes vagyok.27hetessen a méhszáj rendben volt szerencsére!Biztos hogy normális ha mindannyiunknak van.
2012. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenütt nézik a méhszájat.


Engem pl. sosem vizsgált meg a doki, pedig 35 hetes elmúltam.

2012. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33+5 hetes vagyok. Nekem már hosszú hetek óta minden sétánál, takarításnál, mosogatásnál, fürdésnél, öltözködésnél keményedik. Egy hete kaptam Magnerotot napi 2x1-et, azóta picit jobb - leginkább az itthoni létben segít. Éjszaka csak annyiban rossz, hogy ahogy amíg elhelyezkedek, pár másodperc. A séta jobban zavar, tkp. a környékről már sehová nem szeretek gyalog menni, és rettegek elindulni orvoshoz, sztk-ba (ebben az állapotban fél óra gyalog), kórházba (40-60 perc gyalog). Ráadásul most ezek már egyre sűrűbbek, minimum heti egy ilyen programom van. :(
2012. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szokott, van, hogy éjjel is 1-2X felkelek rá. 27. héten néztek méhszájat akkor teljesen zárva voltam még. 30hkm
2012. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok "Sorstársak" ! :))

Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok evvel egyedül.

Igen, a takarítás, hajolgatás, teregetés, lépcsőzés, sétálás közben nekem is keményedik, de ez pár napja van csak, hogy éjszaka is felébredek rá.

Én is szedek Magnerotot 2x1-t, de tegnap 3x1-t vettem be.

Lehet, hogy a font miatt is van ez?! Én most amúgyis rosszul viselem, olyan vagyok, mint akit agyonvertek :/

2012. okt. 27. 10:21
 8/8 anonim ***** válasza:
első vok. na akkor megnyugodtam h nem vok egyedül ezzel, 7hetesen vizsgált meg utoljára akkor állapította meg h kismama vok azóta semmi.
2012. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!