Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Ma egy...

5 hetes terhes vagyok. Ma egy héttel a nemvárt után jött belőlem halvány barna folyás! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
8 napja már petezsákot látott az orvos. Nincs görcs vagy ilyesmi, remélem nem is jön több és nem lesz durvább. Csak a megjön érzésem van már 2 hete
2012. szept. 11. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom mit jelent, sztem baj akkor van, ha vérzel, mert ugye az vetélésre utal. Ha úgy látod, hogy sokáig megvan ez a barnás folyás, esetleg hívd fel a dokid, és kérdezz rá. Utána tuti megnyugszol.

Ja és Boldog Babavárást Neked!

Gratulálok!

28 hkm

2012. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Terhesen a barnázás is vérzést jelent.Orvoshoz kellene menned mert esetleg kezdődő vetélés is lehet.(Kissé ellentmondásos amit írtál a hetekről,ha nyolc napja petezsák is volt,vagy én nem értelmezem jól,de ez most lényegtelen)ORVOS!
2012. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az a normális ha nem vérzel-barnázol. Menj orvoshoz minél hamarabb, én nem várogatnék. Valsz felír Utrogestant vagy valami mást a biztonság kedvéért.

10+3hkm

2012. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Valószínű progeszteron pótlást fog adni, és hozzáteszi, hogy a terhesség ilyen korai szakaszában még bármi megtörténhet, és ő sem tud többet segíteni. Ami így is van, úgyhogy pihenj utána, és feküdj egy jó darabig. Amíg nincs komoly vérzés, addig csak pozitívan! Drukkolok!
2012. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

sztem is menj dokihoz, nekünk a 7. héten volt barnázás, néhány napig csak reggel halovány rózsaszín, aztán egy nap már piros, igaz nem sok, de apró darabokkal. mire dokihoz mentünk nem látta már honnan jöhetett a vér, minden rendben volt, de írt utrogestant. azóta egyszer volt barna folt, azóta semmi (koppkoppkopp!!!)

11+6hkm

2012. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos.
2012. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azonnal nem tudok orvoshoz menni leghamarabb este. nem volt sok csak ahogy megtöröltem magam akkor láttam. azóta semmi. kopkopkop
2012. szept. 11. 13:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Este menj el és írj, hogy mi volt! Drukk, hogy ne legyen semmi gond!
2012. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
felhívtam az ügyeletet. azt mondták menjek be este, amikor tudok, megvizsgálnak és megnyugtatnak. a barna abba maradt, viszont jött ilyen rózsaszínes :(
2012. szept. 11. 15:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is voltam vizsgálaton, látott az orvos petezsákot és még semmi gond nem volt... Aztán rá pár napra világosbarna, majd másnapra már rózsaszínű folyás. Este ügyeleten voltam megvizsgáltak és írtak rá gyógyszert! Azóta már múlik, viszont én görcsölök is elég sokat az elejétől fogva. Mindenképp menj be az ügyeletre, nehogy később bánd, hogy nem mentél! És tudom nem könnyű, de ne idegeskedj és addig is pihenj sokat! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!


6 hetes kismama

2012. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!