Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos hányinger, hányás...

Egész napos hányinger, hányás ellen nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi. :( Néha a hideg italtól, fagyitól talán jobb lett..

Csak annyit mondhatok, hogy KITARTÁS!! :D

Nekem a 14. héten múlt el.

38 hkm

2012. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sem első, sem második terhességnél nem segített semmi, pedig hidd el próbálkoztam mindennel.Van akinek a magne b6 nagyobb adagban, de nekem az sem.
2012. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vegyél gyömbérgyökeret, három-négy szeletet forrázz le egy liter vízzel, két-három evőkanál kamillavirágzatot is tegyél hozzá, hagyd kihülni és napi egy bögrével fogassz belőle, amikor érzed, hogy kezdesz émelyegni. Fontos, hogy hűtve idd, mert ha melegen iszod még durvább lesz, ha esetleg kijön. Arra vigyázz, hogy este hat után már ne igyál belőle mert felpörget a gyömbér és nem fogsz tudni aludni.

Próba cseresznye! :D

2012. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hideg kefír,gyömbértea,néha szénsavas ital.de a legjobb a kefír volt
2012. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abbahagytam a Gravidát...azóta semmi bajom,még jó,h második terhesség,m egyébként azt hinném,h kész ez ilyen.
2012. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Gravidától én is rosszul voltam.

Én esténként voltam rosszul és a Gravidát is lefekvés előtt kell bevenni - úgyhogy az rendszerint ki is jött belőlem.

Váltottam vitamint, valamit enyhült, de a rosszullétek ugyanúgy megmaradtak a 14. hétig.

(1. voltam)

2012. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!