Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes vagyok. Ma egész nap...

35hetes vagyok. Ma egész nap elég furcsán érzem magam. Nem fáj a hasam,nem keményedik, nem is görcsöl, csak úgy általánosságban nem vagyok jól. Milehet ez? Ugye nem fogok még szülni?

Figyelt kérdés
Hányingerem van(pedig sosem volt),és elég nyomott vagyok,és kedvetlen.Legszívesebben aludnék,de az sem megy.Van más is így?vagy csak az időjárás végett van?És ma még sokkal többet járok pisilni is,mint eddig valaha...
2008. máj. 22. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes, nekem sem volt soha hányingerem,pedig már 32 hetes vagyok, de ma nekem is volt elég erős, és most is volt enyhe az előbb. Alig várom, hogy alhassak. Lehet, hogy tényleg az időjárás? Vagy a baba nyomja a pocinkat most nagyon.
2008. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok terhes, mégis egész nap aludnék és a közérzetem is elég rossz...

Szóval szerintem csak az időjárás.

2008. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én 36 hetes vagyok, és a napokban nekem is kezdődik hogy többször is van hányingerem. Készülődik a baba sztem, nah persze ez nem azt jelenti, hogy most azonnal, vagy egy két hét, de már alig beszélhetünk hetekről. Gondolj bele, kevesebb mint 35 nap. :)
2008. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok, éjszaka nagy nehezen aludtam többször keveset, ma egész nap nyomott vagyok. Sírtam többször is, semmi se jó ma, semmi se ízlik. Se álmos nem vagyok, de kedvem sincs semmihez, csak eltöltöttem az egész napot. Úgyhogy bizti időjárás lesz. Én most megnyugodtam, hogy nem nálam van a hiba, másnak is ilyen a napja. Kösz.
2008. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
+6 hetes vagyok és 2-3 falatot bírtam ma még csak lenyomni a torkomon.Szétszórt vagyok és bizonytalan (például vezetés közben).A legrövidebb útin haza is jöttem.Kedden volt hányingerem,de mivel akkor is csakeste tudtam enni,így nem jött semmi.A jelek szerint normális.Én nem aggódok miatta.Nekem is sokat keményedik ma a pocim,fekvés közben is.Nem beszélve arról ha fent vagyok.Szerintem az időjárás is játszik velünk.
2008. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én effektíve jól vgyok, nekem a babám nem mozog ma, és ez ilyeszt meg. PEdig eddig nagyon aktív volt.

Nekem az utolsó 3 napban nem is igazán hányingerem, csak olyan kellemetlen teltségérzetem van, pedig a hasam nagyon lent van. Amúgy nekem is vannak megmagyarázhatatlan rossz napjaim, de elmúlnak:-)

Próbálj valamit csinálni, nálam az beválik, még ha nincs is kedvem semmihez, ha nekiállok, leköt.

2008. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óóóóóóóóóóóó,nem is gondoltam,hogy ennyien vagyunk hasonló tünetekkel.Ettől némiképp megnyugodtam.És ráadásul ma extra elviselhetetlen vagyok.Mindenkibe belekötök itthon,aztán utána nagyon megbánom,szégyenlem magam,de utána megint "elborul az agyam" valamiért..Pedig eddig nem voltam ilyen sem.Bíztam benne,hogy mostmár átvészelem a terhességet az ilyen dolgok nélkül,de úgy tűnik mégsem:( Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok:)
2008. máj. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!