Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet ez? Méhszáj érték...

Hogy lehet ez? Méhszáj érték egyszer c:3100, másszor c:3000.

Figyelt kérdés

27.hetesen az egyik orvos (főorvos) c:3100-at írt a papíromra, 2 hét múlva a saját orvosom c:3000-et, majd 32 hetesen saját doki c:3100, és 3 napja az ügyeletes az orvos c:3000-et. Most akkor hogy is van ez? Nyílik csukódik a méhszáj?

Vagy lehet,hogy azért irt c:3000-et az ügyeletes 3 napja,mert nem akart velem foglalkozni? Amúgy is morcos volt,hogy bementem egy panasszal, miért nem vártam meg a másnapot amikor az orvosom lesz bent a kórházban?


2012. nov. 4. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem erre azt mondta a fogadott dokim, hogy ez attól függ, mennyire "erőszakos" az éppen vizsgáló orvos. Van, akinek befér az az egy ujj, valakinek meg nem, mert nem akarja erőltetni. Ő úgy fogalmazott, hogy vérmérséklet kérdése.
2012. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi,mindenesetre érdekes...
2012. nov. 5. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!