Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mi volt a legkelleme...

Kismamik! Mi volt a legkellemetlenebb hely ahol hánytatok? Én most rókáztam össze magam a boltban. Mással is előfordult ilyen? 14 hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Boltban ugyan nem, bár egyszer rám jött egy hipermarketben, de ugye ott van mosdó, így oda kimentem, de akkor szerencsére nem lett belőle semmi.

Viszont amikor mentem vizsgálatra, akkor már a kórház parkolójába érve elkapott, így az erre az esetre magamnál hordott zacsik egyikében kiadtam magamból.

Illetve mikor a megyeszékhelyre el kellett utaznunk egy uh miatt, akkor megkértük a szomszédot, hogy vigyen el minket autóval és a kocsiban is sikerült. Persze akkor is nálam volt a zacsi.

Ezzel jár, de azért igen, elég kellemetlen.

2012. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,az volt.Ezentúl én is hordok zacsit.Csak a szomszédos ABC-be mentem,és húst is vettem.A hentespult kavart fel ennyire szerintem :).Kerestem egy sort ahol nem volt senki,és kidobtam a fölöst :).Szerencsére csak egy joghurtot ettem reggel,úgyhogy nem lett olyan csúnya :).Rohantam a pénztárhoz :),erre ott meg nem volt elegendő pénz a kártyámon :),haza kellett jönnöm készpénzért,meg vissza kellett mennem a megvásárolt áruért.Jól indul a nap :D
2012. nov. 4. 10:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De azért szóltál valakinek, hogy takarítani kéne, ugye? Én megláttam volna, tuti dobok én is egyet...

Én eddig nem hánytam, de sajtpultnák kavarodott már fel a gyomrom meg autóban is.

2012. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szóltam annyira szégyelltem magam...amúgy nem lett nagy róka,meg inkább ilyen vízszerű,mintha kiborult volna valami,szóval lehet,hogy észre se vették mi az...nagyon kellemetlen volt...
2012. nov. 4. 10:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb azért szólj, mert lehet, hogy esetleg egy kismama megcsúszik benne és elesik :(

Nem ciki szólni, hidd el. Inkább, minthogy baleset legyen!

Én kereskedelemben dolgoztam, hát nem egyszer kellett gyerekek pisijét felmosni pl, de egyszer sem néztünk csúnyán az anyukákra emiatt.

2012. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazad van de minél előbb el akartam tűnni...
2012. nov. 4. 13:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, biztos én is rosszul éreztem volna magam ebben a helyzetben. De azért felnőtt emberek vagyunk, egy ilyen dologért (főleg, hogy nem tehetsz róla) nem köveznek meg :)
2012. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Illett volna összetakarítanod! Ha velem hasonló előfordul, bár biztos vagyok benne, hogy elő fog, egyszerre fognám magam és takarítanék.
2012. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem köveznek meg :),de akkor is jajj...Remélem több ilyen nem lesz....
2012. nov. 4. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Sarki bolt ahová minden nap bejársz? Van legalább kamera?? És ha megnézik mit fognak szólni?
2012. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!