Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja kiütéses vagyok....

3 napja kiütéses vagyok. Jártam már dokinál, de semmit nem tudtak rá adni. Szét vakarom mindenem, már nincs olyan hely ahol ne lenne kiütés. Házi praktika? 37 hetes kismama

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 11:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igyál kálciumot és ha más nincs rázókeverék vagy fenistil. Illetve uborka, ecet jó még
2010. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Fenistil-t már két tubussal magamra kentem.most a cinkrázóval folytatom,na meg kevertettem ki krémet amibe van aluminium és ecet,de eddig semmi javulás,csak jönnek a kiütések sorba.
2010. jún. 15. 11:13
 3/22 anonim ***** válasza:
Új öblítő, mosószer szappan? stb? Vagy valami élet mire gyanakszol hagyj el!!!!
2010. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
szia. én 25 hetes vagyok. igaz nekem rovarcsípéssel van tele a lábam, éjszaka aludni sem tudok. tegnap voltam bőrgyógyászaton, bór-cink olajat írtak ki. jó sebgyóygító is, illetve talán picit jobb is letta viszketés. valamitn azt mondta hűtsem, azaz borogassam a lábamat. hátha használ neked is, kérdezz rá. a barátnőmnek is volt ilyen viszketése, rajta csak a szülés segített!
2010. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Semmi új ételt nem ettem és már fogalmunk sincs,hogy mi okozhatja.Már mi is azt mondjuk,hogy ezen csak a szülés segíthet.Csak egyszerűen véresre tudnám magam minden hol vakarni és egész éjjel nem alszom-e miatt.
2010. jún. 15. 11:27
 6/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy nap alergiás vagy!!
2010. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha netán nap allergiám van az ellen mit tudok tenni?Bár nem sokat vagyok a napon.
2010. jún. 15. 11:29
 8/22 anonim ***** válasza:
én se sokat voltam és mégis kijött elég 1 óra is a napon és kijöhet!!4 éve jött ki nálam és azóta valamelyik nyáron kijön valamelyiken nem!!Most szerintem megúszom!Hát nekem krémet írtak fel rá!!Meg nem nagyon szabad napra menni ha sétálsz akkor mindig az árnyékos helyen menj ennyi!!!nem nagyon tudsz mit tenni ellene!!szerintem az vagy mert az viszket ennyire!!
2010. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szia.nekem is volt ilyen ennek a neve terhességi kiütés.voltam dokinál is ő mondta.nekem szülés elött kb egy héttel jött ki és szülés után két héttel magától elmúlik.szülés után még rosszabb lesz.kenhetted a cinkes rázóval vagy van a gyógyszertárban cinket tartalmazó krém sajnos a nevét már nem tudom megnézni sem mert kidobtam.de kb olyan 4e ft-ba kerül plusz minusz vmennyi.ez azert jobb mert nem leszel teljesen fehér töle...kitartás...ha van mi kérdésed irj nyugodtan....
2010. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Olyan a testem minden hol,szó szerint minden hol mint mikor csalánba feküdtem.Totál hólyagos és viszket.Már lassan ott tartok,hogy begolyózom tőle. :(
2010. jún. 15. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!