Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg vagyok fazva. Hivjam a...

Meg vagyok fazva. Hivjam a dokim? Folyik az orrom es tusszogok. Lazam nincs, feltem a babut.

Figyelt kérdés
30 hetes kismami
2009. aug. 12. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vészes a dolog, szerintem ne hívd. Inkább menj el a háziorvosodhoz! Gyógyszert biztos nem ír, de legalább megnyugszol.
2009. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp hívd, ha felmenne a lázad!
2009. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha lázad nincs, akkor nincs nagy baj. Én is ugyanebben a cipőben járok. Fáj a torkom, köhögök, tüsszögök. A babának nem árt a megfázás, csak a láz veszélyes rá nézve. Én tantum verde szopogató tablettát eszem napi hármat, sok gyümölcsöt és napi 1 citromot, ami nagyon hamar elmulasztotta a megfázást Fél citromot húsával együtt belerakok egy 3 dl-es pohárba é felöntöm vízzel. Erre a citromhúsra még legalább 3x tudsz vizet önteni, elég tömény, de nagyon hatásos. Én egyébként is nagyon szeretem a citromot. És nekem még a csipkebogyó tea is bevált. Vasárnap jött ki rajtam, ma már semmi bajom nincs ennek köszönhetően, pedig pihenni sem tudtam sajnos mert még dolgozom.

Jobbulást és vigyázz magadra! 24 hetes km

2009. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha lázad lenne akkor hívd a dokid! Ha nincs, sok pihenés, mézes tea, és ami nekem bevált: FOKHAGYMA! Napi 3 gerezd, én vagy piritósra tettem, vagy aprítva (fokhagymakinyomóval) mézbe kevertem és kiskanállal ettem. 2 nap és helyretesz! Egy kicsit fura az íze, de hatásos, mert antibiotikum hatása van, baktérium és vírusölő, és terhesség alatt is lehet enni.

Nameg a homeopátiás szerek!

Jobbulást kívánok!

32 hetes kismama

2009. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat!
2009. aug. 12. 08:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, rengeteg C-vitamin! 1000-2000mg!!!
2009. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!