Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz még hüvelyi ultrahang?...

Lesz még hüvelyi ultrahang? 15 hetes kismama vagyok. Nem szeretem, nem esik jól a hüvelyi ultrahang, a hasam is fáj ha a doki kézzel megnyomja, meg féltem is a picikém. Beérném azzal ha már csak hasi ultrahang lenne hátra.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb helyen a 12. héttől már nincs hüvelyi uh.
2011. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! A 12.heti már hasi volt, de ezen a héten megyek vissza a nőgyógyászhoz és előre félek hogy megultrahangoz-e, mert egy barbár. Szerencse hogy nemsokára elköltözök.
2011. márc. 21. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:

most már csak hasi uh lesz abból se sok.

meg talán 1 belső vizsgálat valamikor a 34-36. hét körül.

2011. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a 12. héttől már csak hasi volt. :)
2011. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, innentől kezdve hasi lesz. Én sem szeretem a hüvelyit, szerencsére a dokim elég ügyesen ultrahangozott, végig hasival.
2011. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsi,off, 15.20-as!

Hogy érted azt,h egy belső vizsgálat?uh vagy mire gondolsz?

Mert nem tudom ki,hogy van vele,de engem a dokim a 18.héttől kb. havonta megvizsgál(belülről is).Bocsi,csak kíváncsi vagyok,h máshol ez nem szokás,vagy mi...

Egyébként uh már csak hasi lesz szerintem is.

2011. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem minden doki vizsgál meg. Engem is kb. 3szor vizsgált egész terhességem alatt.
2011. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fura az egész...annyit orvosok nem turkáltak bennem (már bocsánat) mint mióta terhes vagyok...kétszer volt hüvelyi uh-m az elején...vékony fej, abszolút nem zavart. Viszont havonta megvizsgál a nőgyógyász, kacsa - nyitás, hüvelyvizsgálat, méhszájvizsgálat, kenet ... nem vagyok veszélyeztetett terhes, ez már rutin. Kellemetlen és utálom a kacsát, de az a fontos, hogy a baba körülményei megfelelőek legyenek, ezért mindent megteszek.


Üdv.:

25 hetes km.

2011. márc. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!