Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami összefüggés a...

Lehet valami összefüggés a könnyű, problémamentes, rosszullétektől mentes terhesség és a könnyű szülés között?

Figyelt kérdés
Reménykedem benne, mert 27 hetes vagyok, és egyetlenegyszer nem voltam rosszul, nincs semmi problémám, hátha akkor könnyű lesz a szülésem is?
2009. aug. 12. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő szerintem, lehet nincs is összefüggés. Itt vagyok én példának: soha nem volt semmilyen panaszom a 9 hónap alatt, de még csak hányinger se, semmi. Viszont megszenvedtem a babómért. Igaz természetes úton született, nem nagyon repedtem, de azért a fájásaim eléggé fájtak és mindenem odalenn, még szülés után is, pedig csak 3020 gramm volt a kisfiam.

De hát ez benne van, gondoltam, hogy nem szimpla menstruációs fájdalmaim lesznek, lehet, hogy csak én vagyok gyenge, de nekem nehéz volt. De megérte!

2009. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nem akarlak elkeseríteni,csak a saját esetemet írom le.Nekem sem volt semmi problémám a terhességem alatt,a szülés is beindult rendesen.Elfolyt a magzatvíz,tágultam elég hamar,ám mégis meg kellett császározni.Hiába volt fejvégű végig a babám,nem jó felé volt fordulva,így nem tudta befúrni a kis buksiját a megfelelő helyre.

Ez persze nem törvényszerű,hogy így legyen nálad is.Kívánok neked könnyű szülést és boldog babázást!

12 hetes kislány anyukája

2009. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs, két egymástól teljesen független folyamat.
2009. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Persze, valójában tényleg az a lényeg, hogy egészségesen megszülessen, mindegy, hogy fáj vagy nem, csak reménykedtem, hátha :-)

Köszönöm.

2009. aug. 12. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés, de nekem könnyű terhességem volt, könnyű szüléssel, majd könnyű szoptatással, extranyugodt babával. 8 hónapos, életemben nem aludtam ennyit, és életemben nem voltam ilyen kipihent és kiegyensúlyozott.

Drukk, hogy neked is ilyen legyen!

2009. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!