Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnő terhesség alatt ad...

Védőnő terhesség alatt ad "ajándékokat"?

Figyelt kérdés

Termékmintára, újságra, bónokra gondolok.

Leírnátok, hogy ha kaptatok, milyet és miket és mikor?

Köszönöm.


2012. nov. 4. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam.Budapest.
2012. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Kis baba-mama csomagot sem??
2012. nov. 4. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Első gyereknél volt Felicitas csomag, másodiknál nem. Elsőnél még azt hiszem, a védőnő is adott Kismama és Anyák lapja újságot, ennyit volt, mintaszámok voltak.
2012. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az elsőnél kaptam Kismama újságot és Anyák lapját, az egyik 1 évvel korábbi szám volt, a másik is 5-6 hónappal korábbi

a másodiknál nem kaptam semmit

2012. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elején kaptam 2 hónapokkal régebbi baba magazint és pár reklámanyagot.
2012. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két gyermekem van, az egyik 4,5 éves, a másik 2 hetes. Mindkettőnél kaptam Baba Magazint és Anyák Lapját, néhány hónappal korábbi számok voltak. Ezenkívül adott többféle babás prospektust, reklámanyagot, köztük volt az, amivel az első Felicitas csomagot ki lehetett váltani. Volt egy rendezvényük, a szoptatás hetében, amikor pedig minden várandós és már megszült anyuka kapott egy értékesebb csomagot: 2 Avent Via pohár volt benne tetővel, Johnsons sampon, fürdető, illetve Sudocrem.
2012. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első alkalommal egy Kismama vagy Anyák lapja bemutató újságot és az első Felicitas kiskönyvet. 27-28. héten az Apafüzetet.

Szombathely

2012. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reklámanyagot csak.
2012. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első felicitas csomagot mindkét terhességemnél.
2012. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Védőnőtől az első találkozáskor Kismama és Anyák lapja mintaszámot és babaváró felicitas füzetet kaptam, amiben van egy kupon a hátuljában, amit beválthatsz elég sok üzletben. A csomagban van cumi, teafilter, 1 pelenka, sudocream minta és soksok szóróanyag.

Aztán egy következő alkalommal Apa nevű füzetet is kaptam tőle, ami apáknak szóló kis füzetke.


Mindezt vidéken.

2012. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!