Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden reggel úgy ébredek,...

Minden reggel úgy ébredek, mint ha nem is lennék terhes. Nem érzem annak magam, de ez csak reggel van így. Miért van ez?

Figyelt kérdés
14 hkm

2012. nov. 5. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Na én ugyanígy vagyok... Aztán délelőtt elkezd feszülni a hasam, este meg hányinger... Már a melleim sem fájnak...


14 hkm

2012. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem feszül a hasam,délután kezd el a mellbimbóm viszketni,ahogyan keményedik.A bal oldalon a csípőm szokott fájni,ennyi a mostani bajom.Néha megfogom a hasam,mikor nyomja ki magát,még nem érzem őt mozogni,de van olyan amikor a hasamon érzem.Olyan mint ha lufi lenne ott :D Azt mondták akkor kinyomja magát
2012. nov. 5. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
csajok én is így vagyok ezzel....azzal a kulombséggel h én 16 hkm vagyok, és még délután sem esik le a terhességem csak este mikor lefekszek és elkezdek rajta gondolkodni. sokszor akkora lelkiismeret furdalásom van :( hulyén hangzik, de idegennek érzem.... lehet mikor már érezni fogom ot, akkor megváltoznak az érzéseim
2012. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!