Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismamák hogy vagytok?

14 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Milyen érzések vannak bennetek? Hányadik babátokat várjátok? Látszik már a terhesség a pocakotokon?

Írjatok bármit a kismamasággal kapcsolatban! :)


2012. nov. 5. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,hát már jól vagyok.A hányinger elmúlt.Most a csípőm szokott becsípődni,fáj a derekam.Már látszik a hasamon,hogy növekszik.Első baba lesz.Kedden megyek védőnőhöz

[link]

itt 13 hetes a lurkóm :) ficánkolt egész végig.Én kisfiút érzek,de majd kiderül.Reggelente úgy ébredek mint ha nem is lennék terhes.Lehet azért van mert még nem érzem őt mozogni,már nagyon várom mikor mozdul meg.És te hogy vagy? :)

2012. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én holnap töltöm a 14. hetet. :) Köszönöm kérdésed nagyon jól vagyunk :) Nincsenek egyáltalán rosszulléteim,teljesen elmúltak :) Sajnos annyi van,hogy most meg vagyok fázva és antibiotikumot szedek,de ezt leszámítva nagyon jól érzem magam :) Sajnos még nem látszik a pocakomon semmi,mert nem vagyok egy modell alkat.81-82 kg vagyok.A terhességem eleje óta 4 kg jött fel eddig :( Én ezt kicsit soknak tartom.Egy hét múlva megyek tanácsadásra,ahol újra mérnek.Hát nagyon kíváncsi vagyok,hogy mennyit híztam az ő mérlegük szerint.

És te hogy vagy kedves kérdező?Mikorra vagy kiírva? Én május 2.ára. :)

2012. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

én is 76 kilóval kezdtem már eleve volt hasam de azért látszik.Én május 1. vagyok kiírva

2012. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi,ez lemaradt..első baba lesz. :) Még én sem érzem őt mozogni,de már nagyon várom :) Mi is voltunk 4D-n múlthét kedden,és úgy néz ki,hogy kisfiam lesz :)
2012. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Én is egész jól vagyok, köszönöm! Bár ezek miatt a hol hideg, hol meleg frontok miatt a fejem szokott fájni, ami nem kellemes. Én már picit észreveszem a pocakomon a változást, de még nem túl szembetűnő a változás! :) Egyébként első baba és május elejére várjuk mi is. Várom nagyon én is, hogy érezzem a mocorgását! A legutóbbi uh-n nagyon aktív volt a drága!:) Második válaszoló, jobbulást neked! Pár héttel ezelőtt sajnos nekem is kellett antibiotikumot szednem, aggódtam is miatta, de muszáj volt! Mielőbbi gyógyulást! Első válaszadónak is minden jót kívánok! :)

2012. nov. 5. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
sziasztok én is 14 hetes vagyok már van egy 6 és fél illetve egy 4 éves kislányom most várjuk a harmadikat re,éljük hogy kisfiú lesz persze az se baj ha lány de nem akarom megkérdezni majd ha kibújik megtudjuk én kb 1 kilót híztam és próbálok képet feltölteni [link] itt 10 hetes múltam
2012. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a héten már a 15-öt töltöm. Második babám és majdnem 1 hete érzem már a mozgásokat is. Mondjuk az elsőnél is hamar éreztem. Hasam óriási, kb mintha 20-24 hetes lennék :D Várom már nagyon a 18. heti uh-t, remélem kiderül, hogy csajszi lesz vagy pasi :)
2012. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)

Én május 3-ára vagyok kiírva, bár a 12-es UH szerint május 1 lesz inkább.

2. baba, már van egy kisfiam és úgy tűnik ismét fiú lesz.:)

Pocak még nem nagyon látszik, csak én látom nagynak felülről és már kényelmetlenek az eddigi nadrágaim.

Viszont a mozgását már 2 hete érzem, pedig első babámat csak 20. hét körül kezdtem érezni.

2012. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia én tegnap töltöttem a 14.hetet mert már Kedd van:) Első baba lesz:) Én még nem híztam egy dekát sem csak fogytam 2kg-mot:) a baba jól van én kicsit rosszabbul mert fájdogálgat a hasam azon kívül már semmi:) Még a nemét sajna nem tudjuk de majd idővel kiderül:) A hasamon már látszik hogy lakik odabent valaki:)
2012. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!