Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babámat várom,20 hetes...

3. babámat várom,20 hetes vagyok. Pcos, és terhességi cukrom van. Idáig zárt méhszáj. Számíthatok arra, hogy hamarabb jön a baba, a tényezők miatt?

Figyelt kérdés

Idáig zárt méhszáj,diétával tartom a cukromat!

Köszi!


2012. nov. 5. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy befolyásolja. Én amúgy is cukorbeteg vagyok, emellett PCO-m van. 39+0-ra szültem programozott császárral, teljesen zárt méhszájjal.
2012. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is császárom lesz,és mivel vidéken élek,de Pesten a Péterfyben szülök,így félek nehogy hamarabb jöjjön rám a szülés.mert azért nincs közel a kórház. vagy ilyenkor befeküdhetek hamarabb is szted?
2012. nov. 5. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kérésre csak úgy befektetnek. Nekem a 37. héttől kellett befeküdnöm, mert itt nálunk úgy szokás a cukorbetegeknek. Más kérdés, hogy általában meg is szülnek akkor, én az átlagnál tovább húztam. Szerintem a Te betegségeid nem indokolják a befektetést.
2012. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem is a betegség miatt feküdnék be hamarabb,hanem a távolság miatt. messze lakunk és nem szeretnék fájásokkal 180 km-ert utazni.
2012. nov. 5. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!