Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismamik hogy érzitek...

21 hetes kismamik hogy érzitek magatokat? AFP eredmény, genetikai uh milyen lett?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és holnap megyek uh-ra!! Nagyon izgulok!!! Talán a nemét is meg tudjuk! :)
2012. nov. 6. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok én is. Eddig minden rendben, a 18. héten voltam genetikai uh-n. Terhességi depresszióm lett azzal kínlódom, különben jól vagyok. 3. gyerek lesz, nálatok?
2012. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

22hetes vagyok.A héten megyek uh-ra.

Eddigi eredményeim jók lettek.

3. baba és sajnos engem is megtalált a "depresszió"...

2012. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a 2. babám lesz! Az első kisfiú. (remélem ő lány lesz) A páromnak az első gyerkőc lesz. (a fiam apjától válófélben vagyok)
2012. nov. 6. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

sziasztok! én csütörtökön leszek 20 hetes,aznap megyünk UH-ra. nagyon izgulok már,hisz 8 hete nem láttuk a lurkót! és nagyon remélem,hogy mi is megtudjuk a nemét! az afp-m jó,a genetikai meg ugye csütörtökön lesz.

drukkolok nektek! kisfiút vagy kislányt szeretnétek? nevek meg vannak már?

2012. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel van egy csodás kisfiam ezért lányt szeretnénk! De mindegy csak ne legyen semmi baja! Nevek még nincsenek sajna...nem tudunk semmiben meg állapodni!
2012. nov. 6. 16:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam uh-n! Úgy széttárta a lábát,hogy el se lehetne téveszteni akkora fütyije van. :)
2012. nov. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!