Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai vizsgálaton (magzatv...

Genetikai vizsgálaton (magzatvízlevétel) voltam, de az eredmény csak 4 hét mulva lesz meg. Értesítenek elötte ha vmi nincs rendben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont egy éve voltam én is...

Én úgy tudom, hogy amennyiben baj van, felhívnak. 10 nap körül van a tenyésztési idő, de ez attól is függ, hogy mennyi sejtet tudtak kinyerni,milyen hamar indul meg a szaporodásuk, stb. Általában ha 2 hétig nem hívnak,akkor az már jó jel. Nekem vizsgálat után pont 3 héttel megérkezett az eredmény, mivel nem telefonáltak, csak levelet küldtek, már sejtettem, hogy nincs gond, de azért nem mertem kibontani, anyukám olvasta el helyettem, hogy minden rendben. Gondolhatod, zokogtam a boldogságtól :)

Neked is ilyen eufórikus borítéknyitogatást kívánok!!! :)

2010. ápr. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a Genetikától is függ. Ahol én dolgoztam, ott is négy hetet mondtak, mégpedig azért mert eleve sok idő mire kitenyészik, megfestik, megnézik (ahogy azt már előttem is írták). Illetve sok a minta, ezért még tovább tart. Azért mondanak 4 hetet, mert addigra tuti megvan, de 3 hét szinte mindig kell. Nálunk nem értesítettek, mindenkit visszarendeltek egy hónappal a mintavétel utánra, akkor volt még egy UH, és akkor ott, személyesen mondtak eredményt.

Egészséges babát kívánok!

2010. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kis kolleganőmnek volt ilyen vizsgálata.Azt mondta, h 4 hét ha rendbe van minden.De őt 2 héten belül amint kész lett az eredmény telefonon hívták,h menjen be.Beteg volt a baba, nem tartotta meg.Ha vmi nem stimmel azonnal keresnek,ha rendbe van akkor meg 4 hétmúlva a negatív eredmény kapod meg sztem.

De ne gondolj erre, egészséges lesz biztos a babád!!

2010. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!