Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelenthet ha valaki a...

Bajt jelenthet ha valaki a 20-dik hétig 40 dkg-ot hízik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Miért lenne? A java ezután jön, de nem kell feltétlenül 20-25 kiló plusszal szülni menni. Amennyiben a baba megfelelően fejlődik, akkor nincs semmi gond.
2012. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj egyaltalan amig a baba szepen fejlodik addig nem kell aggodnod es szerencses alkat vagy. En rajtam meg mindig plusz 10 kg van amitol olyan nehez megszabadulni pedig mar 9 honapja szultem es nem akar rolam lemenni sehogy sem:(
2012. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem jelent bajt :)

Én 55 kg-ról indultam, a 20. hétig kb 1 kilót híztam csak. Ilyenkor a baba kb 200-300 gramm, majd ezután indul be a súlynövekedés nála és nálad is.

Én azóta szépen, fokozatosan híztam 9 kg-t. Így vagyok 64, de a pocakomon kívül semmi nem látszik :))

Az orvos és a védőnő is megdicsértek, hogy nagyon csinos vagyok. Már nem hiszem, hogy olyan sok jönne fel. De Ha hízom 12 kg-t, akkor sincs semmi :) Szóval, nem, nem baj, majd ezután fogsz hízni :)


33 hetes kismami

2012. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 20. hétig semmit nem híztam, a vége +13 kg lett.
2012. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten 1 kilónál tartottam, a végén 12 lett. Szerintem teljesen normális. A felesleg pikkpakk le is ment, miután meglett a baba, pár hét alatt :)
2012. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig fogytam fél kilót, pedig nem hánytam, ettem rendesen, jól éreztem magam, bár az édességet egyáltalán nem kívántam, pedig nagyon szeretem. 60,5 kilósan lettem várandós, 29. héten voltam 64,5 kg, most 36+4 hetes vagyok, 67 kg. Az első babánkkal 7 kilót híztam, mégis 3100 gramm és 56 cm lett! Most sem aggódom, ne félj te se, ha az UH-on minden rendben van, akkor örülj, h keveset hízol. Minden jót!
2012. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj! Ha amúgy mindent rendben találnak a babával, miért lenne baj? első terhességemnél a 22. héten kezdtem hízni, +6-7 kg lett a vége (ebből 2 kg utolsó héten jött fel víz formájában). Most 15 hetes vagyok, és 7 kg-t fogytam eddig (6-13. hétig 0-24 órában hányinger, hetente lement egy kg, sok étvágyam még most sincs). A doki szerint a baba elveszi, ami kell neki. Úgyhogy ne aggódj, inkább örülj, hogy valószínűleg nem fogsz 20-30 kg-t hízni a végéig.
2012. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KicsiiAníí válasza:

én eddig fél kilót szedtem fel , a védőnő azt mondta nincsen vele semmi gond. Bár kaptam vitaminokat hogy ne legyen gond. Gravida +magneb6.

27hkm =)

2012. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!