Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit teszel az állandó hányiger...

Mit teszel az állandó hányiger ellen?

Figyelt kérdés
Az mondják, hogy csipegessek valamit, dehát nem ehetek folyton, mert félek, hogy elhízok, ráadásul 180 gr szénhidrátdiétán vagyok!
2012. nov. 6. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg csipegess valamit (kifli, zsemle, vagy én nekem még a győri édes jó reggelt az 5 db-os tasakos vált be annak idején, és abból van cukormentes is, stb...).

Próbálj sok folyadékot inni. Ott an például a citromos-gyömbéres víz, vagy egyik ismerősöm homeopátiás bogyóra esküdött: IPECACUANA.

2012. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csipegess, az fontosabb, minthogy, h elhízol-e. A csipegetés amúgy se fog hizlalni olyan szinten. Plusz b6 vitamin is segít a hányinger ellen.
2014. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!