Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja és tegnap is pozitívat...

3 napja és tegnap is pozitívat teszteltem. A csík erősödött. Mégis baj lehet?

Figyelt kérdés

Első terhességem.

A mensimet tegnapra nem vártam, viszont van némi barnás vérzésem. Tegnap napközben, és ma reggelre is volt kb 5 forintosnyi barna vér a tisztaságin.

Ez meddig "normális"? Amíg a mensimnek kéne lennie a 6 napig, addig nincs gond?


Amúgy tüneteim vannak már, a melleim duzzadtak, ég a gyomrom pár napja, néha megszédülök. A petefészkeim nem fájnak, így talán nem méhenkívüli miatt vérezgetek.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 21. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs baj szerintem,ha baj van irány orvos
2012. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen elmennék a helyedben dokihoz.

Ő majd megmondja mennyire normális ez.


Én nem adnék itt vadidegenek szavára, hogy áá nem baj.

Jobb ha a nőgyógyászod mondja ezt. Az a biztos.

2012. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez változó. Van, akinél nem baj, van, akinél igen. Nálam baj volt, de csak a 3-ik alkalom után kaptam egy kis bogyót, ami segített, abba is maradt a barnázás, és a baba is megmaradt. (Most 2 éves)

Jelenleg 37 hetes vagyok, és újra barnázni kezdtem az elején, úgyhogy akkor már azonnal mentem a dokihoz gyógyszert íratni.

A tesómnál 3 gyerekből 2-nél nem volt gond, aztán elment 1 babája pont ilyen barnázás miatt. Utána ő is kapott gyógyszert, most már lassan félidős.

Úgyhogy igen, igaza van az utolsónak, ne itt hagyatkozz a válaszokra, mert akár még baj is lehet. A barna vér egyébként valóban vér, csak mire kiér, megváltozik a színe, a vérzés meg soha nem normális.

2012. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy baj, vagy nem, ezt tényleg csak az orvos tudja eldönteni. Mindenképpen menj el, mert ha "nem baj" akkor is lehet, hogy javasol valamit, ha meg baj, legalább megtudod. Szóval irány a doki, és tényleg nem "normális" a vérzés.
2012. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a mai nap folyamán menj be az ügyeletre!
2012. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
terhesség alatt nem normális sem barna, sem piros sem sárga folyás, mindenképpen menj el orvoshoz. lehet hogy semmi baj nincs, de az is lehet hogy van. sosem lehet mások példájára hagyatkozva gondolkodni, nincs két egyforma terhesség. inkább menj feleslegesen mint hogy gond legyen. írj hogy mit mondott
2012. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Felhívtam az orvosom, azt mondta, amíg nem görcsölök, nem fáj semmim, nincs baj, de azért ágynyugalomra intett így telefonon keresztül.


Azt mondta, ha nem fájok, akkor szerdán menjek hozzá, ha fáj, akkor meg ügyelet...


Most pihenek.

2012. okt. 21. 12:59
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kezecske...


Mára alig valamennyire színeződött el a nyákom, úgyhogy remélhetőleg teljesen elmúlik a vérezgetés.


Mindenkinek boldog babavárást/babázást!

2012. okt. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!