Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok ikrekke...

35 hetes terhes vagyok ikrekkel! Eddig minden jól ment, de mostanában már sok a jóslófájásom és nagyon fáj a ott alul is! Ez normális, vagy most már közel a szülés?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen ez normális lehet,tested készit fel rá...

DE,azért legyél ovatos pihenjél,ha pihenésre elmúlik akkor csak josló.

Minden jót

4gyermekes anyuka 36hkm.

2012. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ikrekkel nincs tapasztalatom, de ezt leszámítva azt mondanám hogy normális.
2012. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felénk már ilyenkor be szokták fektetni az ikres kismamákat, mert sokkal több a komplikáció lehetősége. Barátnőm jól érezte magát, nem feküdt be, baj is lett belőle. Nem ijesztegetni akarlak, de az ikerterhesség alapból veszélyeztetett kategória és beszélnék a dokimmal. Sogornőm már a 32. héttől bent feküdt, pedig nem volt gond, csak az orvosa lelkiismeretes volt: 38. hétre születtek a fiúk, nagyon szép súllyal: 2900 és 3100-al.
2012. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, h lehet nincs a kérdezőnek saját orvosa, akkor meg ...rája. Mindenesetre tényleg veszélyeztetett kategória vagy ikrekkel, szerintem mindenképp nézesd meg magad az orvossal/orvosoddal!
2012. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok terhes,itt nincs saját orvos és sokkal kevesebb a vizsgálat is.Köszi az eddigi válaszokat,akkor még türelmesen várakozom :-)már nem lehet olyan sok hátra
2012. nov. 6. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, teljesen normális, már közeledik a nagy nap :-) Sokat pihenj, ne terheld túl magad, ne erőlködj, ne idegeskedj, lazán, nyugodtan, vidáman :-)

Én 36. héten szültem (császárral) és nem volt előtte egyetlen jóslófájásom sem, viszont amikor mentem (többet gyalogoltam), akkor azért eléggé lehúzott a hasam és volt, amikor nagyon nyomott valamelyik baba valamelyik testrészemet (pl. bordát vagy a vesémet).

2012. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, azon túl, hogy csatlakozom az előttem szólókhoz, szeretnék feléd jelezni, hogy ilyenkor már az ikresek már "minden percesnek" számítanak. Nekem az ikreimmel a 28. héttől fájt ott lent, mert az "A" baba rajta ült a kijáraton. :)

Ha megkaptátok a tüdőérlelőt és jó a súlyuk is, akkor dőlj hátra - semmi hajlás, emelés, lépcső, stb., mert minden beindíthatja a szülést. sok boldogságot!

2012. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedden kell befeküdnöm,megindítják a szülést!Remélem minden rendben lesz!Szurkoljatok nekünk!
2012. nov. 23. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Szoritok!

4gyermekes anyuka.

2012. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!