Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magas a vérnyomásom, akkor...

Ha magas a vérnyomásom, akkor befektetnek, vagy írnak ki rá gyógyszert? 35 hetes km.

Figyelt kérdés

Nem állandóan magas, de van hogy szépen megugrik.Eddig is volt hogy néha magasabbat mértem, vagy mértek a tanácsadáson, még vizsgálták is 24 órással, de akkor nem mutatott magas vérnyomást, ezért nem kaptam gyógyszert.De ez az egyszeri meg-meg ugrás megmaradt, pláne ha idegesebb vagyok, vagy izgulok valami vizsgálat miatt.

Eddig nem vizesedtem, de most a bokám bevan, és ezért félek hogy bent is fognak, persze ha a baba érdeke ezt kívánja, csak remélem nem szülésig???A vizeletemben nincs fehérje.

Volt valaki így?Ha befektették, akkor mennyi időre

Egy aggódó kismama.


2009. aug. 12. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szia


valószínű hgoy csak fehérköpenyszindrómád van, meg úgye az idegeskedls sem jó


amúgy az első lányommal mikor várandós voltam magas volt a vérnyomásom, dopegytet írt a doki, rendszeresen szedtem és így is 150 körül mozgott állandóan, a kórházba be akart fektetni de mondtam neki hogy nem fekszünk be mert ne mbirom a kórházat, így hát saját felelősségre nem feküdtünk be de kétnaponta bejártunk és minden rendben volt, szüléskor 180 és 200 körül volt avérnyomásom de szépen rendesen megszületett a legnagyobb ksilányunk nem volt semmi komplikáció

2009. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, igen, mondták ezt a fehérköpenyszindrómát, de csak most jött elő terhesség alatt, a negyedik hónaptól.
2009. aug. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!