Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szoptatás alatt lett...

Aki szoptatás alatt lett terhes, annak mennyi idős volt a babája illetve mennyit szoptatott mikor teherbe esett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hugom teljesen anyatejes babánál 3 hónap után esett teherbe, de majdnem a terhessége végéig szoptatott tovább.
2009. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 hónapos volt a lányom amikor terhes lettem,(addigra már mindent evett, és csak reggel-este szopizott) és még 2 hónapot szopott. Magától hagyta abba amikor mondtam neki, hogy már nekem nem esik jól hogy a cicimet rágcsálja mert kezdett érzékeny lenni. Egyszer elmondtam neki, azóta nem kérte többet. Most 17+3 hetes vagyok.
2009. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 7 honapos volt mikor terhes lettem és csak szopizott!!! 21 hetes kismama
2009. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 11 hónapos volt amikor jött a kistesó. Terveztük és elsőre teherbe is estem. Már evett mindent, sok tejem volt. Szülés után 4. hónapban beállt a menzesem!
2009. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
A rokonom kislánya 3 hónapos volt,szopizott és úgy lett terhes az anyuka.De az orvos mondta neki,hogy ne sokáig szoptasson,mert a kicsinek nem jó(a pocaklakónak),mert elvonja a tápanyagot a szoptatás.
2009. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm babája 5,5-6 hós volt amikor terhes lett
2009. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Lányom 13 hós volt, mikor kiderült, hogy babát várok. Ekkor reggel ébredés után cicizett, délben ébredés után és este elalvás előtt.

Le akartam szoktatni, gondolom ezt megérezte és egyre többet kérte. És mivel a tejre érzékeny volt, nem tudtam a cicit kiváltani, így még hagytam cicizni (tápszrezni nem akratam) így ment 3-4 hétig, azátn a laktózmetnes tej bevált. Azóta nem kap cicit, reggel 1-1,5 dl tej és este 2-2,5 dl tej.

2009. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat hónapos volt a babám, mikor szoptatás mellett terhes lettem, további négy hónapig tudtam még szoptatni, tehát 11 hónapos koráig. Én szerettem volna még, de nagyrészt elment a tejem, meg ő sem kérte már. Engem is azzal ijesztegettek, hogy el kell választanom, különben elmegy a magzat, vagy hogy elvonja a táplálékot, de ez nem igaz! A szervezetednek a magzat ellátása az első szerintem, a többi megy a tejbe, a maradék (ha van:)), a tied. Azóta megszületett a pici, teljesen egészséges!
2009. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyum a hugomat szoptatta, amikor teherbe esett öcsémmel. Már a 3. hónapban járt, amikor kiderült a terhesség. A hugi 3 hónapos volt, amikor anyu ismét várandós lett.
2009. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos a fiam, és 1 hete tudom, hogy újra babánk lesz. Napi 4-5-ször szoptatok. Kicsit aggódtam az elején, de a dokim nagyon pozitív volt, azt mondta szoptassak csak, senkinek sem lesz semmi baja. Nekem ez így nagyon kerek, boldog vagyok :)
2009. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!