Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy 5 hetesen...

Normális az, hogy 5 hetesen pisilés után kicsit barnás a wc papir?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elvileg előfordulhat, nekem is volt 5 hetesen egy picike, de csak akkor mikor "oda" töröltem. Azt mondta nekem a doki, hogy mivel kimaradt a mensi, valószínűleg így jelzi csak. De inkább keress fel orvost a megnyugvásod érdekében! És ne aggódj, minden rendben van!


6 hetes kismami

2008. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Az hogy az előző vlálaszolónak is volt attól nehogy megnyugodj! Azonnal menj dokihoz. Valóban igaz, jelezheti a mensi idejét, de inkább lásson az orvos, nehogy leválljon a méhlepény.

Amúgy nekem is volt, és nekem azonnal nagyon komolyan vette a doki és azonnal megultrahangozott. Az ilyen dolgok nem komolytalanok. Reméljük valóban csak a mensit jelzi és minden ok. és 35 hét múlva szűlni fogsz! ;)

2008. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de én mind két magzatomat ilyen kis barnás váladék miatt vesztettem el! Azonnal menj orvoshoz,ez nem játék. Én már csak tudom!
2008. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Azonnal keress fel egy dokit. Az előző terhességemnél nem tettem, csak 6 hetesen mentem dokihoz, akkor a doki azt monta, hogy van egy 4 hetes terhességem, vagy egy halott terhességem, mert a petezsákom üres volt!!!!. Sajna ez utobbi lett és műtéttel kellett befejezni. Pedig csak egyetlenegyszer véreztem, akkor is csak épphogy ici-picit,.

A mostani terhességemnél 6 hetesen pecsételő vérzésem volt, kaptam rá utrogestant és folsavat is kellett szednem. Most 14 hetes vagyok és már nincs pecsételő vérzésem és az utrogestant sem kell szednem, a 12. heti uh is minden rendben volt!

A legjobbakat!

Remélem, hogy veletek is minden rendben van!

2008. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!