Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmentünk a helyi fürdőbe,...

Elmentünk a helyi fürdőbe, ami thermal fürdő, sok turistával nyáron, fáj a hátam orvosi tanácsra úszni szerettem volna 21 hetes vagyok. Döbbentem láttam, h mély zöld a víz, Ti fürödtetek volna benne?

Figyelt kérdés

Többször voltam már mindig szép kék volt a víz, írtam egy panasz levelet, h terhesen nem mertem belemenni a belépő árát pedig nem adták vissza. Ezt a választ kaptam: A fedett medence tisztítását követően a beengedett friss víz- ásványi anyag tartalma miatt- egy időre zöld színűre változik, amikor vegyül a fertőtlenítőszerekkel.

A feltöltést követő 1-2 nap elteltével ez eltűnik, és a víz kék színűvé válik.

Mielőtt terhes lettem többször voltunk a termál részben is SOSEM volt még ilyen színe a víznek....

Elhiszitek Ti ezt?


2012. nov. 6. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elképzelhetőnek tartom,igen,hogy a fürdő valós dolgot állít.Ha nem így lett volna,szerintem nem egy belépő árán csinálnak maguknak negatív reklámot.

Komolyan vissza akartad kérni az árát,és panaszt tettél??Szerintem nem volt jogos a részedről,mivel köztudott,hogy terhesnőknek nem javasolt a thermal víz.Hátfájás ide,vagy oda.Alapból nem javasolt a fürdőzés a fertőzések miatt.A hátfájás miatt meg lett volna más megoldás is:masszőr,csontkovács,stb.

Nem volt igazad.

2012. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van, kismamáknak nem ajánlott a termálvíz, főleg a túl meleg. Tuti, hogy az orvosod sem gyógyvízre gondolt, amikor javasolta az úszást.

Az pedig a magánügyed, hogy belementél-e a vízbe, miután megvetted a jegyet. Abszurd volt visszakövetelni az árát... Ennyi erővel aki pl. nem használja ott a wc-t vagy a zuhanyzót, az is visszakövetelheti egy részét a belépőnek, nem? Hisz nem használt ki minden szolgáltatást...

2012. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Álllj! Valamit félre értettetek én NEM a thermal részbe mentem hanem a sima úszó medencébe ami NEM THERMAL. Írtam, h a terhesség előtt jártunk a thermalba és sosem volt ilyen színű. A reumatológus főorvosnál jártam és Ő ajánlotta az úszást!
2012. nov. 6. 19:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Kimondottan úszó jegyet vettem az erre a szolgáltatásra szól, és át sem öltöztem, nem hogy bementem volna ezért logikusnak tartottam, h a pénzt visszaadják.
2012. nov. 6. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A termálfürdőkben általában az úszómedence vize is termál, csak nem meleg.
2012. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl logikus, össze-vissza írsz. A kérdésben ezt írtad: "elmentünk a helyi fürdőbe, ami thermal fürdő". Ezek után miért a válaszadók értenek félre, ha azt hiszik, hogy termálba mentél? Honnan tudhatnánk, hogy van külön rész, ami nem termál, és te oda akartál menni? Bocs, hogy nem találjuk ki magunktól. :)

Szerintem kérd ki az orvosod tanácsát, ajánl-e ilyen vizet is, mint amit fentebb írtál...

A pénzedet meg akkor sem követelheted vissza, ha jegyvásárlás után csak bemész az előcsarnokba, és azonnal sarkon fordulsz.

2012. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!