Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok és nekem már...

14 hetes vagyok és nekem már bizony igencsak látszik a pocim. Sokmindenkinek látszott már ilyen hamar? Amúgy nem híztam semmit, tehát nem a kaja.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 13. hétben vagyok a 2. babámmal és magamhoz képest már nekem is látszik a pocakom. Azért írom, hogy magamhoz képest, mert szerintem nagyban függ attól, hogy milyen izomzattal, testfelépítéssel indít valaki. Én magas vagyok, vékony és izmos, teljesen lapos hasú alapban, az első babámmal jóval később volt akkora pocakom, mint most, pedig akkor híztam jó gyorsan és sokat, most meg még nem is híztam. Viszont mivel tavaly volt az első terhességem, ezért most a hasfalam gondolom még ernyedtebb lehet, illetve a bőröm sem volt még olyan feszes, mint az első babám előtt. Emlékszem rá még élénken, hogy milyen tapintású a babapocak és a jelenlegi még nem az, ez még egyenlőre csak a feltolódott bélrendszerem, bár tény és való, hogy a növekvő méh tolja fel (ami egyébként ezekben a hetekben még mindig eléggé lent van és eléggé kicsi ahhoz, hogy nem kellene látszódnia).
2009. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon korán látszott a pocim, kb a 11. héttől már kizárt volt, hogy csak puffadástól legyen.(most 17. hetes vagyok) Szerintem ez mindenkinél más. Örülj neki, ha már így adódott, hordj nagyon kényelmes nadrágokat, hogy semmi ne nyomja a babát(még most nagyon lent van). (az én párom örült neki amikor elkezdett igazi poci formája lenni, szereti símogatni, tetszik neki.)
2009. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem híztam a 17. hétig semmit, de már a 13. héttől csak a kismamanadrágok jöttek rám. Szóval nekem is elég korán látszódott már, pedig nem vagyok egy vékony alkat.
2009. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok és az alhasam nekem is dudorodik, főleg este látszik a legjobban a hálingemben. Átlagos testalkatú vagyok és bizony már sok nadrágom szorít. De mindenki másként és máskor kezd el pocakosodni. Aki vékonyabb, annak hamarabb látszik, aki már alapból erős a deréktájon, annak kevésbé feltűnő.
2009. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!