Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki fiatalon terhes...

Ha valaki fiatalon terhes lesz,20 évesen és elveteti a babát, tényleg fenn áll a veszélye, h a műtét miatt többet nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
Úgy értem műtét közben átjukasztják a méhét, akkor már nem lehet gyereke? Mennyi ennek a kockázata? Érdemes vállalni a műtétet, vagy jöjjön inkább a baba?

2012. nov. 5. 20:49
1 2 3
 1/23 Baranka ***** válasza:
Hát szerintem nem csak 20 éveseknél áll fent a veszély.
2012. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ez nem kor függő, főleg ha véletlenül átLYukasztják a méhet.
2012. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
szerintem kicsi az esély a műhibának, én nem vállaltam volna 20 évesen, ha nincs miből eltartani
2012. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Már felnőtt korban vagy, nem gyerek.Ha tudod szerintem ne vetesd el.Ismerek olyan embert aki elvetette az elsőt,azóta nem tud teherbe esni.bár ez régebben volt azóta biztos kevesebb az esély arra,hogy valami probléma felmerüljön,de én nem ölném meg a kisbabámat.6 hetesen már a szíve is dobog...
2012. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

szerintem 20 évesen nem vagy annyira fiatal én is anya vagyok és ez nem korfüggő....fennáll a esély,hogy nem lesz több gyereked IGEN,de ne ez legyen az oka,hogy meg tartod vagy sem hanem gondolj bele egy kisember növekedik benned aminek oka van most lehet új a helyzet,fél de jobb döntést nem hozhatsz az életbe mint,hogy megtartsd a babát!!!!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

[link]

[link]

olvasd el...

2012. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

Mégis mivel LYukasztanák át? :-)


VÁKUMMAL csinálják. Nem tűzőgéppel.

2012. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Meg akarom tartani, csak tudni akartam, mi van a műtéttel.
2012. nov. 5. 21:50
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Én biztos nem szülnék 20 évesen. És pláne nem az alapján tartanám meg a gyereket, hogy itt miket írnak. Nem tudják kilyukasztani, mert mint azt már írta valaki vákummal csinálják. Nincs kockázat. Az én munkatársnőmnek sajnos már több abortusza is volt (elvetélt, és akkor ugyanazzal az eljárással veszik ki a magzatot) mégis ma 3 szép gyerek anyukája.
2012. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak vákummal dolgoznak, hanem egy eszközzel, amit küretkanálnak neveznek. A kaparás során elvékonyodik a nyálkahártya, és mivel csak érzésre dolgoznak, át is lyukaszthatják a méh falát. Ilyesminek korfüggetlenül van egy hibaszázaléka. De nem csak ettől válhat meddővé egy nő. Lehet, hogy a nyálkahártya sohasem áll vissza rendes vastagságúra, márpedig kapaszkodó nélkül a megtermékenyült petesejtnek nincs mibe kapaszkodnia...
2012. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Így van, vákUUmmal is dolgoznak! Két U-val!
2012. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!