Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtad meg a párodnak,...

Hogy mondtad meg a párodnak, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy van, aki az ultrahangképet adja át, valaki vesz egy kis cipőt, és azt adja a párjának... És a reakciókra is kíváncsi vagyok. :)
2009. aug. 12. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 7 évig próbálkoztunk mire nagy sokára sikerült teherbe esnem... Mikor már a tesztem erősen pozitív lett akkor visszabújtam az ágyba a teszttel a kezembe és odaadtam neki :-). Rám nézett és azt kérdezte, hogy ez tényleg igaz? És nagyon - nagyon örült neki, nézegette percekig és ölelgetett, nagyon boldogan várja a kislányunkat, hiszen ő tudja, hogy mennyit vártunk rá... Nem tudtam volna várni, hogy másképpen mondjam el neki a hírt, elég volt magamban tartani 2 napig a 2 pozitív tesztet, még én sem hittem el csak a 3.-nál :-)

2009. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
ez még lemaradt... az ultrahang képet anyóséknak vittük el, bár csak egy petezsák volt látható, apósom a karjába ölelt és pezsgőt bontott, anyósom meg az újságot szorongatta magához és hihetetlenkedett.
2009. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem fejébe nyomtat a motoros sisakját, a kezébe egy pohár pezsgőt, és az orra elé tartottam az ultrahangos képet. Egész este hitetlenkedve mosolygott és vigyorgott. Másnap elkezdett pánikolni. :)
2009. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló! olyan jó volt olvasni a történetet. 7 év után, el sem tudom képzelni, mit is érezhettetek:)))

minden jót nektek!

39+5

2009. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hajnalban csináltam a tesztet, halvány pozitív csík: rohantam be mellé az ágyba, hogy nézze meg :)
2009. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Sms-ben...nem birtam ki addig amig talizunk...
2009. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a barátnöm lefényképezte a pozi tesztet és fel tette háttérképnek a gépre. mikor a férja hazaért és bekapcsolta, elcsodálkozott:)

én ugy terveztem hogy uh képet kap egy fini vacsora mellé. de mivel az csak a 6. hét körül kapun, igy azt hiszem a tesztet fogom neki adni. már nagyon várom a pillanatot 3 éve.

32

2009. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Megbeszéltük, hogy azon a reggelen megcsinálom a tesztet (3 napja nem jött meg). Én annyira izgultam, hogy már 7-kor kipattantam az ágyból (hmm, amúgy délig is aludtam régen), nem is kellett várni fél percet se, rápisiltem a tesztre, egyből 2csíkos lett :D Annyira dobogott a szívem, mentem 3 kört a lakásban (kis kör - kis lakás), aztán odabújtam a férjemhez, aki még aludt, kérdezte, mi az, megjött?, mondtam, hogy pont nem :D És akkor nagy ölelgetés, szeretgetés, majd elfutás a patikába, ahol vettünk még 2 tesztet, irány haza, új pisi, azok is pozitívak, nekem meg közben végig úgy dobogott a szívem, meg a férjemnek is, jaj de jó visszagondolni :D :D Jönnek a könnyek :D most már 8 hónapos bébi :D :D

Nekünk elsőre összejött, esküvő után, szerelmes nászéjszakás baba :)

2009. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
8:58 vagyok, de itt olvastam, valaki masnit kötött a pocakjára, az olyan ari :)
2009. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 év próbálkozás után feladtam, 1,5 éve.

Majd anyukám, sógornőm és a kolléganőim vették észre, hogy biztos terhes vagyok. Én nem hittem el. Mondtam, hogy természetes úton nem lehet. De azért kértem egy tesztet a laborosoktól (kórházban dolgozom).

Épp beletettem a pisibe a tesztet, és valamiért hívtam a páromat. Mikor felvette a telefont, akkor jött ki a 2 csík (kb. 20 másodperc alatt), én meg elsikítottam magam. A férjem először megijedt, majd kérdezte mi a baj. Mondtam neki, hogy nem hiszek a szememnek. 2 csíkot látok.

Rögtön tudta, mire gondolok, és elkezdett telefonon becézni minket. :) És kérdezte, hogy mikor megyünk haza, mert szeretne minket átölelni. Azóta is nagyon vigyáz ránk, éjszaka többször érzem, hogy betakar, nehogy megfázzak.

Most 7 hetesek vagyunk. :)

A teszt most is a pénztárcámban van.

2009. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!