Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondtad el a párodnak,...

Hogy mondtad el a párodnak, hogy úton van a kistesó?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondtam hogy késik a menszeszem, és hogy holnap veszek tesztet!

Pozitív lett!Ő nem akarta a babát, mert kicsit bepánikolt!már van egy 4 éves lányunk, és azt hitte majd később lesz második!Bőgtem egy nagyot, aztán este megbeszéltük, és aztán rádöbbent hogy nincs mire várnunk4mindenünk megvan, ennél több pénzünk nem lesz, hitelünk is lesz még 10 év múlva is, stb..!

Azóta már meg is született , most 6 hetes a fiunk, és imádja!Az életénél is jobban!

2010. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmutattam a pozirív tesztet. Nagyon örültünk, terveztük és elsőre összejött. Mikor jöttem ki az uh-ról, bőgtem, megöleltem őket(szegény azt hitte először hogy baj van) a lányommal, és odasúgtam hogy ketten vannak. :-)

20 hós kislány anyukája és 33 hetes ikres kismama

2010. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi terveztük, ő is számított rá. Mikor megvettem a tesztet és pozitív lett, még első örömömben, ugrálva őt hívtam :)
2010. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudta, hogy késik a menstruációm. Vettem egy tesztet, megcsináltam, pozitív lett. Elmondtam neki. Elsőre nagyon megijedtünk, pedig számítottunk rá. 1 hétig szinte minden nap összezördültünk miatta (holott előtte megbeszéltük, hogy jöhet a második, csak a hirtelen sokk...).

Aztán egyik nap hazajött a párom és azt mondta, hogy de hülyék vagyunk, miért "öljük" egymást? Szeretné a gyereket ő is. Azóta szent a béke. :)

2010. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"ÉSZREVETTED VOLNA,MIIIII?????" Előtte napokig bizonygatta h.tuti nem vok terhes mert ő azt tudná:-)
2010. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel tervezett volt, nem volt semmi extra. Tudta, hogy reggel fogok tesztelni, így mire pozitív lett a teszt, már ő is kint volt velem a konyhában. Örültünk :)
2010. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!