Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor elkezdett nőni a...

Amikor elkezdett nőni a pocakotok ti is éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
18+5 hetes kismama vagyok és eddig csak picit nőtt a hasam, viszont a héten annyira nekilendült, hogy szinte szabályosan olyan érzésem van mintha belülről nyomnák kifelé, hogy tágulj már és szinte érzem ahogy egyre jobban nagyobbodik. 3 napja még csak a köldököm alatt nagyobbodott, de azóta 3 nap alatt már a köldököm felett is gömbölyödök, igaz, nincs kocka hasam, egy kis fölösleg van rajta, de akkor is... Olyan érzés mint amikor jól bekajál az ember és nem tudod picit sem behúzni a hasad, na és én most ezt érzem. Ilyen lesz végig? Lehetséges hogy ennyire érzem a növekedését? 3 nap alatt nagyon nagyot nőtt, kár hogy nem mértem eddig cm-ben.
2012. nov. 8. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egyre rosszabb lesz:) en most a 34. heten mar azt erzem, mintha ki akarna durrani. Feszul a borom es belul is mindenem. Fajdalmas mar ahogy mozog, meg ahogyan tolja ki magat.

Szoval keszulj fel:)

2012. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak idoszakok mikor hirtelen sokat nott aztan kevesbe aztam megint... Most 33 hetes vagyok es mar nem konnyu :). De imadom igy is, jol erzem magam a boromben. Sztem tok kulonleges erzes kismamakent jarni kelni. Jo babavarast!
2012. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!