Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Palástfűvel kapcsolatos...

Palástfűvel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam napi egy bögre iható nyugodtan vetélés ellen jó.

Még nem voltam dokinál mert az 5-ik héten járok,így személyesen nem tudtam még megkérdezni.Sok helyen azt olvastam iható terhesen most egy orvosi fórumon találtam egy régebbi páciens orvos levélváltást.

páciens:

Gravidát, Utrogestant, Mg B6-ot és C vitamint szedek, ezekkel gondolom, semmi baj. Tegnap jutott eszembe, hogy van nekem itthon palástfű teám, ittam is a nap folyamán 2 bögrével, és ma is egyet.

Tudom, bölcsebb lett volna előre tudakozódni, dehát én is csak nőből vagyok :-)

Szóval: ihatom? S ha igen, előfordulhat, hogy ettől (is) lettem jobban?


Orvos:

Ne kegyen kérem olyan mint az arizonai rendőr, aki előbb lő, aztán kérdez. Hagyja abba kérem kedves Éva, szigorúan tilos terhességben. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc


Ez még egy 2009-es beszélgetés de akkor most lehet vagy nem.Nektek mit mondott az orvos mik a tapasztalatok??


2012. nov. 8. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom nincs, de a palástfű kifejezetten erősíti a méhet, a női szerveket.

Az orvosok gyakrnan nincsenek tisztában a gyógynövényekkel, s egyéb gyógymódokkal.

[link]

2012. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teherbeesésig ittam a teát..mikor megtudtam,hogy terhes vagyok,abbahagytam.

Ne igyál olyan teát amiben nem vagy biztos,hogy szabad, főleg ha a palástfű teát csak azért innád,hogy megmaradjon a terhesség!

Ebben a korai terhesség szakaszában, ha elmegy a baba,az attól van ,mert lehet valami rendellenessége.

Inkább csak simán vigyázz magadra,sok gyümölcs,zöldség,aztán később kérdezd meg a dokidat!

2012. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!