Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti edzitek a mellbimbótokat a...

Ti edzitek a mellbimbótokat a terhesség alatt? Már csak 3 hetem van, azt mondták csipkedni kell, de nem bírom, az is fáj ha hozzáérek.

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez be is indíthatja a szülést!!! És nem kell edzeni!
2012. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én már szültem, de még nem is hallottam mellbimbó edzésről soha.. miről maradtam le, te jó ég! :)))


Amúgy nekem is érzékeny volt, hozzá nem lehetett érni, ugyhogy nemhogy nem csipkedtem volna, de örültem, hogy a melltartó nem dörzsölte ki.

2012. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabad! Méhösszehúzodást okozhat, amitől bindul a szülés. Nekem ezt akkor javasolták amikor már túlhordtam a babát!
2012. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Totálisan fölösleges!


Barátnőm mondta, hogy ő próbálta, azt mondták neki, hogy törölközővel durvábban törölgesse át. Azon túl, hogy nagyon nem volt kellemes, semmit nem is ért, mivel teljesen más igénybevétel, úgyhogy mondta nekem, hogy ne nagyon gyötörjem magam rajta...úgyhogy én sem csináltam... :)

Szerintem ne kínozd magad, fölösleges :)

2012. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) Akkor hülyeség...:) A szoptatáshoz mondták hogy edzeni kell.De inkább nem nyúlok hozzá,nem akarok még szülni:)
2012. nov. 8. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
En azt olvastam egy szoptatasi konyvben hogy ezt kifejezetten nem szabad! Szoval ne csinald :).
2012. nov. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én előtte, pár héttel a második baba előtt bimbóvédő krémmel kentem, mert az elsőnél olyan sebes volt, hogy sírva szoptattam. Bevált, csak egy picit lett sebes, nem is fájt, és persze szülés után is kentem. Remélem erre gondoltál, hogy ne fájjon, mikor szopik a baba:-)
2012. nov. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, minek???? Hogy véres legyen vagy lejöjjön a bőr, aztán elfertőződjön? Majd a baba megoldja, csak a helyes mellre tételre ügyelj.
2012. nov. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne csipkedd, ez tényleg butaság. Én a mellemr használtam mind a két babámnál nipple care mellápoló krémet, nekem sokat segített a fájdalmak ellen..
2012. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!