Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért jó hogy egyes "híres"...

Miért jó hogy egyes "híres" kismamák meztelenűl domborítanak az újságcímlapokon? Egyáltalán kinek akarnak tetszeni ezzel?

Figyelt kérdés

Tegnap halottam hogy vmelyik modell kismama meztelenre vetkőzött egy újság kedvéért...hát nem tudom...én nem tartom izléses dolognak..sőt!

Nem értem azt sem hogy kinek mutogatja magát ?

nőként engem nem érdekel, férfiként meg nem tudom...talán a perverzeket ?

szép a terhes nő , nem erről van szó...csak ez olyan intim dolog :S


2012. nov. 9. 12:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Igazából a fő kérdés hogy kinek vetkőznek le ezek a kismamák???????

ki néz terhes meztelen képeket ? :)

2012. nov. 9. 12:32
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Az ilyen pénzért eladja a saját gyerekét is. Undorító hozzáállás.
2012. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem tetszik, nem nézed, nem a Te feleséged.

Szted aki terhes, az járjon zsákban és csadorban???

Én biztos nem nézegetem, és nem azért, mert prűd lennék, hanem azért, mert még annyira sem érdekel, hogy megakadjon a szemem egy ilyen riporton.

2012. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az aktívban volt tegnap.:)Nincs semmi baj a terhes képekkel.De hát vegyen már fel egy melltartót meg egy bugyit könyörgöm.Azt mondja az már olyan erotikus lenne,így meg pucin nem.XD
2012. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Golan Trevize ***** válasza:
53%

Szerintem kifejezetten pozitív, hogy ezt csinálják, mert a mai önképzavaros nőknek megmutatják, hogy egy terhes nő is szép, és vonzó az anyaság.


Végre nem csak az anorexiás csontvázak vannak a címplapokon.

2012. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
En ezt nem itelem el, legfeljebb irigy vagyok neha, de fel tudom dolgozni, hogy nem vagyok az a tipikus bombano, aki utan terhesen is "doglenek" a pasik. Annak orulok, hogy mostanaba tobbet foglalkoznak a terhesseggel, meg ha a celebek miatt is. Kicsit kozelebb hozza ezt az allapotot a pasik szamara is es nem szamit tabutemanak mar jo ideje.
2012. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én sem vagyok irigy, csak szerintem egy anya ne mutogassa a meztelen pi...ját már bocsánat a durva kifejezésért......és nem hiszem hogy azért vetkőzik h önbizalmat öntsön a teltebb nőkbe....
2012. nov. 9. 13:19
 8/14 A kérdező kommentje:
ne csodorban járjon csak egy bugyit toppot vegyen már fel könyörgöm :)
2012. nov. 9. 13:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy híres légy.Én is csináltam magamról képeket a két fiúval és most is fogok a 3-kal .Igaz tesóm szokott fényképezni.Sajnos nem SP ÉS NÁNÁSI PÁL :-))))))))))
2012. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Éppen most megy a fókuszban!!!!
2012. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!