Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » öcsém osztály társai azzal...

öcsém osztály társai azzal szórakoznak hogy kiadják különböző szervezetek tagjainak vagy rendezvény szervezőnek magukat és híres emberek telefonszámai szerzik meg. Hogy mondjam el nekik el nekik mint RTF hallgató hogy ez Bűncselekmény?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állj le velük beszélgetni, és magyarázd el nekik! Próbálj példákat is mondani, hogy mi jár érte. Ha nem értenek a szóból, akkor kapjanak fejenként 100guggolást!
2012. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az akinek az öccse tavaly a jelvényszámmal (vagy valami ilyesmivel) élt vissza?
2012. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nem én vagyok az szerencsére.
2012. júl. 13. 21:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy szólok az Osztályfőnökének de olyan tanár hogy másnapra már az egész iskola tudni fog az egészről.
2012. júl. 13. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez a kérdés megint kamu. Ugyanazokat írod mint a múltkor, még ha azt is mondod nem Te vagy..

Unatkozol..

2012. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu ez sajnos igaz és nem az vagyok aki az előző kérdést feltette.
2012. júl. 14. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hagyd békén. attól mert te RTF hallgató vagy, még ne legyél önkéntes polgárőr :-) ne avatkozz bele, hadd hülyüljék ki magukat, majd megunják. senki nem fogja rajtakapni őket, és ha mégis, akkor majd megtanulják h hol a határ.


annakidején, a kőkorszakban mi fejből tárcsáztunk föl telefonszámokat, és beszélgetéseket kezdeményeztünk bemutatkozás nélkül, mintha csak rokonok lennénk. dőltünk a röhögéstől. életem egyik legvidámabb pár hónapja volt :-) senki semmi kárát nem látta.

2012. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!