Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért jó hogy egyes "híres"...

Miért jó hogy egyes "híres" kismamák meztelenűl domborítanak az újságcímlapokon? Egyáltalán kinek akarnak tetszeni ezzel?

Figyelt kérdés

Tegnap halottam hogy vmelyik modell kismama meztelenre vetkőzött egy újság kedvéért...hát nem tudom...én nem tartom izléses dolognak..sőt!

Nem értem azt sem hogy kinek mutogatja magát ?

nőként engem nem érdekel, férfiként meg nem tudom...talán a perverzeket ?

szép a terhes nő , nem erről van szó...csak ez olyan intim dolog :S


2012. nov. 9. 12:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

jó az oké hogy magunkat mgörökítjük, bár gondolom azért max fehérnemű akkor is van :)


de azt nem látja ország-világ...az magunknak egy emlék :)

2012. nov. 9. 14:00
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ide is sok kismama kiteszi a pocijat. Van aki arc nelkul, van aki arccal vallalja. Ez is zavarja a kerdezot?

Amugy a tv-s csajok altalaban a testukbol elnek, nemcsak most, maskor is. A terhesseg nekem mindig hirertekkel birt, nemcsak most, de sokkal jobban zavar ha "csak ugy" mutogatjak a meztelen csajokat minden este, raadasul kizarolag szilikoncsocsokkel.

2012. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nem zavar ha ide kiteszik a meztelen pocakot mert itt nem az a cél hogy tetszelegjunk vagy mutogassuk magunkat meztelenűl...és ezt itt általában csak a kismamák nézik :)


a tippelősöket én nagyon szeretem !!!!!de azért nem egy tészta a kettő :)


amúgy igazad van ... minek minden este vmi meztelene ribit mutogatni ? :)...lassan csak műmelleket látunk a tévében is....

2012. nov. 9. 14:15
 14/14 anonim ***** válasza:

én nem láttam, de ha tényleg tök pucér volt az azért már gáz.. pár év múlva meg mutatja a gyereknek, hogy nézd ilyen volt anya terhesen?

egy melltartó vagy topp ezért elfért volna rajta, a bugyiról nem is beszélve...

rólam is készültek már képek, de mindig van rajtam bugyi és általában póló, amit max fölhúzok, hogy jobban látszódjon a hasam, de ezeket nem rakom ki közszemlére, ez csak ránk tartozik. és ezeket a képeket a gyerkőcnek is nyugodt szívvel tudom majd megmutatni.


de kinek mi. ők tudják miért csinálják, ha nekik ez jó... én meg nem nézek ilyeneket, mert böki a csőröm.

2012. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!