Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudtok intim helyen...

Hogyan tudtok intim helyen könnyen borotválkozni? 20 hetes vagyok de már nem látok semmit a hasamtól. Tükör sem igazán vált be.

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Párod kezével! :)
2012. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látatlanban borotválom le, aztán megnézem tükörben és kiigazítom, ahol nem lett jó. De olyan gyorsan nő nekem így terhesség alatt, hogy két naponta kell borotválnom.
2012. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én kozmetikushoz jártam gyantáztatni. Gyorsan kész van és sokáig sima marad!
2012. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Emlékezetből :D Kitapingatom hol akad még egy kis szőr és huss neki a borotvát :D Úgy vagyok vele ha egy két szál ott is marad senki ne várjon tőlem remekművet az most nem megy :D :D :D de nem is a borotválkozás maga a feladat h mennyire sikerül leszednem hanem a póz okoz nagyobb gondot huzamosabb ideig sehogy sem bírom így forgolódok minden irányba :D Néha érdekesebbnél érdekesebb pozíciót találok ki :D Szexbe nem sikerült ennyire kreatívnak lennem mint most :D :D


23hkm

2012. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is rutinból mentem végig egy sorral rajta, kitapogattam :) aztán tükörben ellenőriztem, és korrigáltam. Jó kis meló volt, ilyenkor már rá kell szánni az időt, sajnos :))))
2012. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb. a 30. héttől kezdtem nem látni semmit.

Azóta tapogatok+ tükörrel nézem, majd ha végeztem, férjem leellenőrzi :)

2012. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hajnyíróval vágom le nagyon kicsire az egészet. :-))))
2012. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó utolsó hogy írtál,nem akartam és nem mertem hajnyíróval eddig megpróbálni,de most hogy írtad így én is azzal fogom gondolom csak nem teszek kárt magamban:)
2012. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én is hajnyírózok, azzal kevésbé vágom meg magam, mint a borotvával. inkább legyen ott egy kis borosta, mint pár apróbb vágás :)
2012. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy jó téma:-) Én semmim nem érem el semmit nem látok! Még jó hogy tél van és hosszú gatyás idő! hál istennek a párom elnéző így a lábam 2-3hetente borotválom, ott azért gyakrabban mert na mégse várhatok el csodát a páromtól szóval ott pedig emlékezetből mivel teljesen borotvált érzésre ahol szúr újra átmegyek rajta!
2012. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!