Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+2napos kismama vagyok. Egy...

Xtina22 kérdése:

17+2napos kismama vagyok. Egy pár napja nem érzem azokat a fura buborékokat amit úgy gondolom h a baba mozgása volt. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs baj, lehet, hogy csak arrébköltözött, vagy nem mozog annyit.

De ha Te aggódsz, bizonytalan vagy, akkor menj UH-ra, az megnyugtat.

Én mindig úgy voltam a terhességeim alatt és most a gyerekeimmel, hogy inkább nézzenek paramaminak, hülyének, hisztérikának, de akkor is, "vizsgáják ki a panaszomat" :)

2012. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövőhét szerdán megyek a 18hetes uhra.addig már csak kibirom valahogy.bár ma sokat aggodalmaskodtam idegeskedtem félek h baj van. :-(
2012. nov. 9. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem lesz semmi baja attól, hogy Te ideges voltál!
2012. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj nyugodj meg, feleslegesen izgulsz. Majd a 20. hét körül már rendesen fogod érezni a babádat, addig teljesen normális, hogy nem mindig érzed. :)


39+5 hkm

2012. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok annyi hogy én szerdán megyek és akkor már 19hetes leszek. Én mikor nem érzem akkor eszek egy kis csokit utána szoktam már érezni. Javaslom neked is.
2012. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!