Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 35-36 hetes...

Van itt olyan 35-36 hetes kismama, aki úgy érzi,2-3 héttel elöbb lesz meg a babája? Mit éreztek? Jóslók, görcsök, baba méretei stb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 18:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36+1 hkm vagyok.A méhszájam kinyílt.3 napja 20 percenként keményedek,és ma hajnali 5 óra óta 8-10 percenként vannak jóslók folyamatosan,meleg vizes zuhanyra sem múlnak.A derekam nagyon fáj,és a nyákdugó tegnap távozott.A babám,kb. 2800 gramm.
2012. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Akkor neked ebből nemsokára baba lesz. :)
2012. nov. 6. 18:18
 3/42 anonim ***** válasza:
Szia! 36+6 napos vagyok, a méhszájam nyitva és annyira nekifeszül a gyerek a méhnyaknak, hogy csoda ha a hetet kibírom (a doki szerint). Ha állok érzem, hogy feszít alul, szinte a hüvelyemben érzem, ha a fejét mozdítja, sűrűn keményedik a hasam és olyan menzesz szerű fájdalmaim vannak. A baba 2.5-3 kg. között van.
2012. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Utolsó: én is ezt érzem sokszor, hogy olyan mintha a baba már a hüvelyemben lenne.Sőt sokszor ha pisilek, úgy érzem,mintha a gáttájékon lenne a feje, ott érzek nyomást. 1,5 hete c:3100 voltam.

Nektek a belső méhszáj van nyitva?

Az én babám is 2800-3000 gr kg körül van most, 2 hete volt 2500 gr.

2012. nov. 6. 18:54
 5/42 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:ma voltam vizsgálaton,és az orvosom azt mondta,2-3 nap max.

Majd írjatok,mi lett veletek!

2012. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Sok sikert és könnyű szülést! te is irj majd,hogy mi lett!
2012. nov. 6. 20:05
 7/42 anonim ***** válasza:
Én még egyben vagyok (második) a tegnapi rossz időjárás betett egy kicsit egész nap kemény volt a hasam és fájdogált. Ma enyhültek, vasárnap megyek megint a dokihoz akkor majd minden kiderül. Közben a gyerekszobán és a kórházi cuccon az utolsó simításokat is elvégeztük, már nagyon várom hogy megszülessen. :) Nektek is jó baba várást, könnyű és gyors szülést!
2012. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Én is voltam a dokinál,mondtam,hogy úgy érzem mintha a hüvelyemben lenne a feje. Megvizsgált,azt mondta még magasan van a buksija.. Akkor nem tudom mit érzek... Mindenesetre azt mondja,ettől még meglehet a baba előbb sokkal,mert a fájások kezdetekor is beékelődhet a feje...
2012. nov. 8. 17:10
 9/42 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Első válaszoló vagyok.Jó,hogy írtatok!:)

Én is voltam orvosnál,azt mondta a feje már nagyon lent van,és nincs hátra sok.Folyamatosan keményedem továbbra is,derékfájás,és jóslózok,amik nem múlnak,már 3 napja,7-8 percenként jönnek.A doki azt mondta a héten tuti meglesz.Ami érdekes,hogy a nővérem mindkét kislányát 36+5-re szülte,és anyukám azt mondta engem 37+2-re szült,a nővéremet 37+4-re.Úgy látszik a családba,ilyen "gyors babák" születnek.

2012. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Akkor könnyű szülést kívánok! Ha lesz 5 perced,jelentkezz majd,hogy mi ujság! :)

Nem irta véletlenül a papirodra a doki hogy hol van jelenleg a fundusod? Tudod, az px/3 vagy px/4 stb értékre gondolok...

2012. nov. 8. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!