Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de a teszt...

Terhes vagyok, de a teszt negativat mutatott. Miert?

Figyelt kérdés

Mar 2 honapja tudom nogyogyasz ultrahangvizsgalata alapjan hogy terhes vagyok. Csak ugy "izgalombol" arra gondoltam, hogy csinalok egy tesztet, mert olyan szep az, hogy 2 csik van rajta.

De nagy meglepetesemre csak 1 csik volt. Mitol? Hogyan? Baj lehet?


2012. nov. 9. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy nincs semmi baj.ezek a tesztek nagyon sokszor nem a valóságot mutatják.szegény barátnőm 2 különböző tesztet is csinált,mindegyik negatív volt és 1 hónap múlva derűlt ki hogy mégis terhes...
2012. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Az én barátnőm is csinált kismillió tesztet és negatív lett, de nem jött meg neki kétszer. A végén elment dokihoz aki megállapította, hogy terhes, de szegénykém rá 1 vagy 2 hétre elvetélt. Szóval ezek a tesztek néha tökre megbizhatatlanok. Arra nem emlékszem, hogy ugyanolyan tesztet vett-e mindig, de lehet, hogy ha más érzékenységű tesztet vett volna, akkor kimutatja.

Nem hiszem, hogy baj lenne, egyszerűen nem jó a teszt amit vettél. De ha tudod, hogy terhes vagy, doki is megállapította, akkor minek az a teszt? :)


38 hkm

2012. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó, ez egy kicsit hülyén jött ki, nem azt akartam mondani, hogy te is el fogsz vetélni, csak elmondtam, hogy a barátnőm sajnos így járt, de nincs összefüggés a negatív teszt-mégis terhes és a vetélés között. Ne hogy félreérts! Nem akartalak megijeszteni, ne haragudj! Veletek tuti nem lesz semmi baj!


Boldog babavárást!


38 hkm

2012. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
egészségügyiben egy tanár mondta mindig, hogy az egy csík, az sose biztos, lehet tévedés is, de a kettő az mindig bejön
2012. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem se mutatott pozitívat a teszt soha, szóval ha egyszer megint babát akarok, akkor tuti nem költök ilyen "szarokra" többet. :)

Gratulálok a babához!

40+2 hkm

2012. nov. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem nem baj, hogy én is beleszólok, de talán engem is érint a téma. Okt 5-én volt meg utoljára (2. closti kúrán vagyok túl), azóta azonban mensi sehol, félidőnél 2 naponta voltunk a párommal együtt. A nemvárt utáni második napon teszteltem negatívat, majd rá 1 hétre újra negatív, és tegnap este egy másfajta tesztel újra negatívat. 1 hete azonban alhasi görcseim vannak, majdnem folyamatosan. Úgy döntöttem hétfőn felkeresem az orvosomat, remélem megnyugtat majd, vagy így, vagy úgy , de jó volna már okosabbnak lenni! Kérdező, neked nagyon jó egészséget kívánok a babaváráshoz és sok örömet majd a picihez!!! :))))

2012. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#3: nem ijesztettel ram :) ertem amit irtal, sajnalom ami tortent, velunk csak nem lesz baj! Koszonom a valaszodat!

#6: koszonom a jokivansagod, es azt is hogy ezt le irtad! Nagyon sok sikert kivanok! :)


Mindenki valaszat koszonom! Voltam dokinal, es azt mondta semmi baj nincs, manapsag a tesztek hazudnak! :)

mindenkinek boldog babavarast!

2012. nov. 10. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor még én sem adom fel a reményt, a 36. napon vagyok és negatív a teszt :) köszönöm nektek!!!!
2012. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-asnak! Mi a helyzet nálad, ma teszteltél, vagy most kivársz? Én ma kaptam ezt a 2 kedves hozzászólást a történetemhez, talán neked is ad még némi reményt, mert nekem adott:)) Sok sikert a babásodáshoz!!! :))


-"Nekem is úgy volt, hogy nem jött meg, pár nap múlva csináltam egy tesztet, negatív volt. Gondoltam még korán van, így nem hogy a javasolt 48 órát kivártam a következővel, hanem mivel nem akartam csalódni, még plusz egy napot, tehát már ekkor egy hete késett... persze negatív volt :(

Olyan mérges lettem, hogy nem is foglalkoztam vele utána. Az ismerősöknek is mondtam, hogy ezt nem értem, de lehet nem is baj, lehet nem is kell még nekünk gyerkőc. Akkor kezdtünk el ugyanis próbálkozni, az volt az első hónap.

Kb egy hét múlva viszont a moziban rosszul lettem a popcorn illatétól, akkor vettem egy tesztet és az már nagyon is pozitív volt! :)


-Tavalyi esetem:

Okt. 9-én volt utoljára menstruációm.

November 19-én teszteltem pozitívat. (Gabriel)

2012. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!