Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ket terhessegi teszt is...

Ket terhessegi teszt is negativat mutatott. Ettol meg lehet baba a dologban, mivel 3 napja hanyingerem van, foleg ha eszek is valamit es mar hanytam is del korul?

Figyelt kérdés

Ma(nem) kellene megjonnie, 31.nap.

Faj a derekam is, es a fejem is, de sajnos 2 teszt is negativ lett, de ami nyugtalanito az a 4 napja tarto enyhe barnazas.Mitol lehet szerintetek?


2012. aug. 23. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a mensi elötti barnázást alacsony progeszteron és magas prolaktin miatt volt és nem voltam babás. Amikor sikert teherbe esnem, nemvárt elött nem volt barnázás.

Szerintem meg fog jönni, csak valami hormon problémád lehet.

8hkm

2012. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos erre most még az orvosod sem tudna válaszolni. Tesztelgess reggeli első pisiből és ha pozitív, rohanj dokihoz gyógyszerért.

De a barnázás miatt különben is érdemes elmenned majd.

MInden jót neked!

2012. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma meg mindig semmi!vagyis menzi nincs.33.nap.a derekam fajdogal, tegnapi tesztem (nem reggel, hanem delutan)negativ.neha olyan erzesem van mintha meg akarna jonni, de semmi, maskor menzi elott, 4 5 napig is gorcsol a hasam es duzzadtak nagyon a melleim, most csak a derekam fajdogal, meg tarsul egy kis hanyinger.ritkan igaz, de szokott kesni a menzi.de en ugy remenykedek, hogy babo legyen.
2012. aug. 25. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is 1 éve szeretne babát és minden hónapban ugyanezek a tünetei mint neked.Ez sajna hormon probléma lesz.
2012. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!