Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen rendszeresen kéne...

15 hetesen rendszeresen kéne már éreznem?

Figyelt kérdés

2. babám és az elsőnél minden a nagykönyv szerint ment. Az elején még csak heti párszor éreztem, aztán egyre gyakrabban.

Most viszont eleve úgy kezdődött 14 hetesen, hogy 1 hétig minden nap éreztem egy nagyon apró, gyenge mozgást. Azóta viszont nem. Vagy csak nem vettem észre. Mert azért elég nehéz egy örökmozgó mellett ilyenekre figyelni.

Szóval, akkor gond, hogy most van egy kis kihagyás így "fiatal" terhesen? Ellátást csak hétfőn kaphatok a helyi sztk-ban :(


2012. nov. 10. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem gond!Nagyon pici még és sok helye van odabenn!Valószínű megfordult olyan pózba hogy nem érzed,de valójában ő rugdalózik! :):):) Fő a türelem!
2012. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!