Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos ülőmunkát végzek -...

Folyamatos ülőmunkát végzek - számítógép előtt - nem lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, nem túl kényelmes ülni, folyton szúr a hasam és olyan érdekes izomlázszerű érzés van a gyomromban az üléstől. Du. ha hazaértek, magnézium és pihi, aztán elmúlik. Szerintetek inkább otthon kellene maradnom, vagy ez normális. Orvosilag nem vagyok veszélyeztetve. Rosszullét, hányinger nincs. Első baba és tapasztalatlan vagyok.
2009. aug. 13. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet baja, nyugodj meg.
2009. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is első baba, én is számítógép előtti munkát végzek, és én is hasonlóan éreztem magam, leszámítva, hogy nekem a fenekem is fájt, a farcsontom, de ez már múlóban van. Én emellett mondjuk folyamatosan hánytam és émelyegtem is.

Én azt csináltam, mivel stresszeltem is magam folyamatosan, hogy kiírattam magam a 9-13. hétig betegállományba.

Nem feküdtem egész nap, mászkáltam, nyugodt voltam, és amikor már múlóban volt az első trimeszteres idegesség (jajj nehogy vmi baja legyen...), akkor visszajöttem.

Nekem nagyon jót tett, tisztára mintha kicseréltek volna, csak ajánlani tudom!


16 hetes ismét dolgozó kismama

2009. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lesz baja az ülőmunkától. Én is dolgozom, már 24 hetes vagyok és még dolgozom 28. hétig. Az első 3 hónap elég nehéz volt, folyamatosan rosszul voltam és még bent sem akartam elmondani az első 12 hétben. 15 hetes voltam, amikor elmondtam a munkahelyemen.

Az ülés nekem mostanában kezdett terhes lenni, most már fáj a hátam, meg a fenekem és nem tudok kényelmesen gépelni sem. Úgyhogy már csak 4 hetet vállalok be. De érdemes szerintem dolgoznod, ha nincs gond, mert nekem nagyon jót tett, hogy nem otthon ültem folyamatosan. Itt mindenki dicsér, hogy milyen jól nézek ki, mindenki kedves, nem vagyok egyedül. Ha nagyon rosszul vagy, írasd ki magad 1-2 hétre ha gondolod, de utána érdemes visszamenni, ha egyébként szereted a munkád.

2009. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A munkámat szeretem, és a munkahelyemen még nem mondtam el, hogy babát várok, úgy terveztem, hogy csak a 3. hónap után valamikor. a Görcsölés zavar, amit az ülés vált ki -meg néha elég prörgősek a napok, főleg idegileg - Szeretnék dolgozni ameddig tudok, de nem tudom, hogy mikor teszek jót. A dokim, rám bízta, azt mondta, ha sok, akkor pihi, de csak az ülés része sok:( és nem szeretném, ha ebből lenne baj.
2009. aug. 13. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ülök egész nap a gép előtt, és egyre rosszabb a helyzet. A nap végére totál bedagad a bokám, hiába rakom fel másik székre. Én 28 hetes vagyok, és már csak 2 hetet dolgozom.

Ha óránként felállsz és mész egy kört, megmozgatod kicsit magad, az sokat segít. Baja nem lesz a babának, csak neked kellemetlen. :-(

Ha pedig már nagyon nem bírod, vegyél ki egy-egy nap szabit hetente.

2009. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!