Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pempers Premium Care (2) vagy...

Pempers Premium Care (2) vagy Libero baby soft (2) vegyek ujjszülöttemnek? Más nem jöhet szóba.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :)
2012. nov. 11. 09:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés a 3-6os pelusból 250 db el fog fogyni? Nagytételben olcsóbban veszem :)
2012. nov. 11. 09:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a Pempers Premium Care-t használjuk. Elégedett vagyok vele, de mást nem is próbáltam, így a Libero-ról nem tudok nyilatkozni.

Nekem biztos, hogy elfogyott belőle 250, de az én babám nem túl nagy. 3100 gr-al született és most 3 hónaposan csak 5100 gr. Kb. 1 hónapig mi az 1-est használtuk, óriási volt rá a 2-es. Most tértünk át a 3-asra. Szóval a 2-es méret nagy volt rá 3 kilósan, de kicsi 5 kilósan. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha a Te babád sokkal gyorsabban fog nőni akkor lehet, hogy hamarabb váltanod kell 3-asra. Remélem más is válaszol, hogy mik a tapasztalatok.

2012. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kedves vagy, sokat segíítettél :) Várok még válaszokat :)
2012. nov. 11. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Liberoról nem tudok én sem nyilatkozni, mert csak annyi volt rajta, amit a kórházban ráadtak. De nekem nagyon vagyon vastagnak tűnt a Pampershöz képest, de nem tudom az konkrétan milyen fajta volt.


A Pampers Premium Care-t viszont használtuk, és az jó. Nagyon jó benne, hogy van benne egy hálós réteg, ami nagyon jó az újszülöttek híg kakijához, befolyik alá, és utána nem érintkezik úgy a bőrével. Viszont nincs illatosítva, sőt nekem egyenesen kellemetlen a szaga.


250 db simán elfogy belőle. Ha csak arra gondolsz, hogy az első hónapokban napi 7 pelust tuti elhasználsz, ha visszaosztod, az alig több, mint egy hónapig elég! Annyi idő alatt csak nem hízik tán 3 kilót!? :)))


Nyugodtan vedd meg nagytételben...

2012. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok ismét

Egyébként nekünk már a kórházban mondták, hogy már kényelmesebb lenne a cicánknak a 2-es pelus! Mondjuk nagy baba volt a 4150 g és 58 cm-ével! De alig vártuk, hogy elfogyjon a 1. méret, szerintem a végén párat kis is dobtam...

2012. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Igazság szerint a liberot sokkal olcsóbban kapom, úgyhogy hajlok afelé :)
2012. nov. 11. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
A Libero nagyon durva tapintású, sokkal jobb a Pampers. Először minden evés után lesz kaki, úgyhogy elfogy.
2012. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a libero vált be, mindkét gyereknél.

A nagy 4 éves, 2,5 évig használtuk, a kicsi 20 hós és talán 1x volt baleset. Egyszer vettünk pamperst, de nem tudom, hogy milyen fajtát, de egy pisilés után húzta maga után a lányom a pelenkát, így maradunk a liberonál. Akkor az akciós volt, azért próbáltuk meg a pamperst.

2012. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi meg pont azért szerettük a Liberót, mert van tartása. Bár mi picit nagyobb korban kezdtük csak hazsnálni, nem újszülöttként. Azt is észrevettük, hogy a barátnőmnek kislánya van, neki a Pempers vált be, a Liberóból kifolyt a pisi, nekünk meg fiúnk van, és épp a Liberó volt jó. Most kislányt várok, egy csomag Liberót vettem a kórházra ha nem válna be, akkor veszek mást. Pár nap alatt ki fog derülni. Én már semmiből sem veszek sokat, mert szinte mindennel úgy jártunk, hogy amiből sok volt meg előre, az nem vált be.
2012. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Liberoból minden kifolyt :( pisi is és kaki is, naponta 2x kellett öltöztetnem. A Pamperssel nincs ilyen gond.
2012. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!