Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után mennyi időt...

Missed ab. után mennyi időt kell minimum várni, hogy újra próbálkozhassunk?

Figyelt kérdés

Tényleg igaz,hogy minél később műtenek meg,annál kevesebb az esélye,hogy később könnyen teherbe essek?

Első terhességem volt és 3.-ra sikerült,örültem,hogy minden rendben van teherbeesés kapcsán velem és a párommal de most aggódok mi lesz később.



2012. nov. 11. 15:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz később! 3 hónapot érdemes várni.

Hány hetes voltál a műtétkor?

Ha ilyen hamar összejött elsőre, akkor legközelebb is sikerülni fog!

2012. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

még nem műtöttek,szerintem holnap fognak,csak előbb lesz egy kontroll ultrahang.

10. hétben lennék.

2012. nov. 11. 15:05
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem kell félni én 11hetes terhes voltam mikor volt az ab. rá 8hónapra össze jött a baby és most 18hetes terhes vagyok.
2012. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
én is 10 hetes terhesen estem át a műtéten, az orvos 6 hónapot javasolt hogy addig ne nagyon de hozzátette ez csak javaslat
2012. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen volt a missed ab. Mivel komplikáció lépett fel műtét közben, ezért 6 hónap várakozást javasolt az orvosom. Nem vártuk ki, 4 hónap után elkezdtünk próbálkozni. Első hónapban össze is jött, már 1,5 éves is elmúlt a kiscsaj.
2012. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Az orvosok 3-6 hónapot mondanak, de szerintem az is lényeges, hogy lelkileg mikor teszi az ember magát túl rajta. Legalábbis nekem ehhez több idő kellett. Annyira féltem az újabb kudarctól, minden hónap egy rettegés volt, amíg rá nem jöttem, hogy ezt így nem szabad csinálni, tovább kell lépni. És akkor össze is jött rögtön... Ja és 10 hetesen derült ki, hogy elhalt,11. héten műtöttek. Még ma is fáj, pedig már 2 éves a pici lányom. Ha te még a műtét előtt állsz, szorítok neked, és kívánom, hogy utána minél hamarabb helyreállj testileg és lelkileg, és sikerüljön a baba.
2012. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,utolsó válaszoló,köszi a jókívánságokat!Remélem minden rendben lesz holnap.
2012. nov. 11. 20:13
 8/25 anonim ***** válasza:
miért kell megműteni téged?
2012. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Konkrétan még nem mondták,hogy műtét lesz,de a baba megállt a fejlődésben.Pénteken nem volt szívhangja sem és kisebb volt mint az előző uh-n.10 hetes lennék de csak 5 mm a baba.

A dokim szerint ha most sem lesz szívhang ki kell üríteni a méhet.

2012. nov. 11. 21:20
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia!Kérdésedet és hozzászólísaidar olvasva annyira magamra ismertem...Velem ugyanez történt augusztusban.Annyi különbséggel,hogy én pont 12.heti ultrahangra mentem,ahol kiderült,a babának nincs szívverése,viszont nőtt az előző ultrahanghoz képest.4 nap mulva ujra doki.Szívhang sehol,baba crl-je kisebb mint volt,a szikhólyag ellaposodva,petezsák szabálytalan alakú.3 nap mulva műtöttek:( A dokim azu első ultrahang lelet után még bíztatott.Azt mondta ameddig a baba nő,és a peteszák szabályos,nem szabad megijedni.De én tudtam hogy baj van...Túl ezeken a dolgokon,mostanra érzem hogy készen állnék egy újabb terhességre.A doki nekünk is minimum 3 hónapot javasolt.Hidd el sztem ez az idő nem csak ahhoz szükséges hogy testileg rendbe gyere.A lelki gyógyulást is figyelembe kell venni.NAgyon sajnálom ami történt Veled!Átérzem:( Légy nagyon erős ebben a nehéz időszakban.Szurkolok!!!
2012. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!