Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamák, hogy...

34-35 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Alvás, étkezés ,érzések stb ?
2012. nov. 11. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Most kezdem a 34.hetet.

Alvas: kb mindig 3kor kelek es utana nem tudok visszaaludni. Persze tobbszor pisilni is kijarok. Egyre nehezebb kimaszni az agybol.

Etkezes: ezzel nincs gondom.

Erzesek: mar nagyon varom a kisfiam. Minden elkeszult mar jovo heten kezdem kimosni vasalni a ruhakat. A korhazi csomag is lassan kesz.

:)

2012. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

millió bocsánat, én már túl vagyok a 34 héten

de én is voltam ennyi :)

sajnos én már a 41 hetet taposom és az én drága kisfiam annyira jól elvan odabent,hogy nem akar kibújni

pedig már a 35 hétre mindennel készen lettünk,de mindennel csak ő rá vár(t)unk

az alvás már a 30 héttől nem ment, most meg már főleg, amúgy se jó nekem már semmi..

az érzéseim?

amiket leírtam önmagukért beszélnek.


szóval csak kitartás lányok, :)

2012. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

36 hetes vagyok. :)

Az alvás az első héttől kezdve gondot okoz, mert dugul az orrom, mihelyst vízszintbe kerülök. :) Valamint az eleje óta óránként járok pisilni, és a 23. hét óta nehéz a pocakom. Két-három éjszakánként ájulok alvásba, ilyenkor félig csukott szemmel megyek wc-re és alszom is utána egyből.

Enni egyre rosszabb, kb. két hete óránként egy picurit eszek, mert nincs helyem. Még szerencse, hogy egy nap 5-6 alkalommal megyek a legkisebb helyre, mert gyors az anyagcserém, és szerencsére a vas se zavart ebbe bele.

Szeretném, ha két hét múlva kibújna a picilány, mert lassan minden napom kín, és minden nap valami miatt elsírom magamat. Ma pl. főzés alatt visszatartottam a pisit, és nem jutottam el addig, ráüljek a wc-re. Nagyon megviselt lelkileg.

2012. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Alvás az nálam is hasonló ..ez aháromkor felébredek és nem megy a vissza alvás dettó :) Az a jó már ha nem igy van ! Na meg a pisilések .

Én is nagyon várom a fiacskámat és egyben izgulok is ,hogy minden rendben legyen na meg (ugyan nem az első )de soha jobban nem féltem a szüléstől .:D

A cuccossal még nem igazán vagyok készen ,a kicsim ruhácskáit átvasaltam ami megvan ,de még sok kis apróság kell . Kiságyat a jövőhéten vesszük meg és aztán a lényeg meg is lesz . Egyenlőre a hálószobánkat totál "átbabásitottuk "lesz neki egy nagyon jó kis része de velünk lesz . A gyerekszobák foglaltak ,majd alakul idővel de újszülöttként amúgyis velem voltak ,ahogyan ő is lesz mert én igy vagyok csak nyugodt .:)Most kezdtük a 35-ik hetet és nagyon hamar elillant az egész szóval most már tudom ,hogy hamarosan a karjaimban tarthatom ,és ez fantasztikusan jó érzés . :)) Rengeteg a dolgom egész nap de jól birom ,csak estére megyek át pingvinbe :)

Egyébként is végig nagyon jól viseltem a terhességemet és igyekszem is minden percét kiélvezni mert én utoljára babázom .

Ja és ami eddig nem volt jellemző ,hogy falási rohamaim vannak . :)

2012. nov. 11. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok. éjjel jó ha alszok 4 órát, csak forgolódok, nappal meg a 3 éves izgő-mozgó lányommal vagyok. hulla fáradtan befekszek este az ágyba, de nem birok aludni. enni napi max 2-szer, inkább 1-szer pár falatot, nem megy le több csak a gyümölcslé és a turmixok. A doki szerint nagy a baba, hiábba eszek keveset.Folyton azon jár az agyam, hogy ne legyen korababa, mint a nővére, de még így is könnyűnek mondhatni az életem, mert még le tudok hajolni cipőt kötni :-)
2012. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 35. hetem. Ez a harmadik terhességem, van egy 5 éves és egy 3 éves lányom. Most fiút várunk, ami kicsit furcsa érzés nekem, de nagyon barátkozom a dologgal :-D

Mellette 8 órában dolgozom még legalább 2 hétig.

Így az estéim kicsit húzósak, ennek ellenére sem tudok fél 10 -10 előtt elaludni. Ráadásul felkelek kb. 2 órakor WC, szomjas vagyok, éhes vagyok, nyűgös vagyok ... mire visszaalszom min. 4 óra van. Reggel háromnegyed 6kor viszont én költöm a családot, mert ha kivételesen férjem készíti a kávét, akkor tuti, hogy nem olyan amilyennek én szeretem, és az az egész napomat tönkre vágja.

Ráadásul a baba sem kicsi a hasamban, mert 32 hetes UH adatai : BPD:88 AC: 316 , FL:68.

A csomagomat összeraktam, egész nap hurcolászom a csomagtartóban :-D , de az első kettő is késett minimum egy hetet, így ezen nem igazán aggódom.

A fiúnak minden el van készítve, még a kiságya is a helyén áll már, csak az ágynemű nincs beletéve.

A lányok már nagyon várják.

2012. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eszo ***** válasza:

pénteken töltöm majd a 35. hetet..

egy pár napja nem igazán megy az alvás..már azt érzem, hogy egész álló nap rugdossa a jobb felemet és a bordámat az én drága kislányom :-)

evéssel nincs nagy gondom, bár esténként eléggé tud égni a gyomrom,de ezen a hideg tej és a rennie segít.

érzések..hááááát, változó.

néha azt kívánom, hogy mielőbb tarthassam már a karomban, néha meg úgy parázok a szüléstől, hogy azt mondogatom, hogy el hordozgatnám még inkább mégegyszer ennyit is :-)

első baba lesz..már minden készen van: szoba, ruhái, minden cuccos..nekem a kórházi csomag is, szóval készülök, de egyelőre vegyes érzelmekkel..

2012. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!