Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis barnás folyás a 8. és a...

Kis barnás folyás a 8. és a 12. héten, lehet hogy a menszeszre "emlékszik" a szervezet? Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
A 7-8. hét környékén volt pár napig halványan, de barnás színeződés a folyásban és most a 12. héten is ma. A dokim azt mondta, ha nincs görcs-vérzés, nincs gond, de másnak is volt hasonló tünete?

2012. nov. 11. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak ilyenek, tiszta ideg voltam. Aztán a 12. hét után már nem volt ilyesmi. Engem is nyugtatott a dokim, nem is lett szerencsére semmi gond...

Már 7 hónapos nagylány :)


Úgyhogy nyugi, pihenj sokat...

Jó babavárást! :)

2012. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mensi idején csak görcsölt a hasam, de nagyon, mintha megakarna jönni, de szerencsére se barnázás sem vérzés nem volt, viszont sokaktól hallottam hogy barnáztak ilyenkor és elvileg nem okoz problémát. Én ha barnáztam volna azonnal ügyeletre mentem volna, nem mertem volna kockáztatni hiába mondták volna hogy akár normális is lehet.

19+2hkm

2012. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!