Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szellemcsíkos lett az X- epil...

Szellemcsíkos lett az X- epil tesztem. Most akkor van még esélyem, hogy mégis terhes legyek?

Figyelt kérdés
8.napos eggyüttlét után csináltam egy X-epil terhességi tesztet, és halvány rózsaszínes fehéres lett az egyik csík.Volt már valakinek ilyen?Most akkor lehetek ettől még terhes?
2012. nov. 12. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
tedd fel ide a teszt fotóját és megmondjuk, hogy pozitív vagy sem :)
2012. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8 nap után én eléggé valószínűtlennek tartom h mutatná de már semmin se lepődnék meg :) Ha nem is totál pozi várj még nem késtél el van bőven remény :)
2012. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát már kidobtam sajnos,de már sokszor csináltam már ilyen X epil tesztet, és amikor negatív akkor mindig rögtön megjelenik az egy csík, most meg kb.3 perc után jelent meg mindkettő csík az egyik piros a másik meg olyan halvány rózsaszínes.Amúgy tudom még, hogy korai ilyenkor tesztelni, de valahogy nem bírtam megállni.Fél éve próbálkozunk, de mindig negatív lett eddig.:(
2012. nov. 12. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:

együttlét után 8. napon kizárt h a terhességet mutatná, ettől később lehet még valós pozi teszted!!!


drukkolok!

2012. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Denisa W. ***** válasza:
Hát, csak annyit mondhatok, hogy az én szellemcsíkos X-epil tesztem eredménye elmúlt 9 hónapos... Pedig az ő létrejötte sem volt éppen egyértelmű. Pár nap múlva tesztelj újra, hátha... :)
2012. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak nem bírtam kivárni a reggelt, és csináltam ma este is egy X-epil tesztet, és most is egy halvány és egy erős csík lett, de egy kis reménysugarat ad, hogy ma este már erősebb mint a hajnalban csinált teszt.Még most sem egészen piros,inkább rózsaszínű, de már erősebb mint a reggel csinált teszt.
2012. nov. 12. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem a 8 napja történt együttlét után jött össze a baba hanem korábbinál és azért mutat ilyen hamar pozit :) Furi nekem 8 nap után de gratulálok ha mégis :) Felteszed a képet róla?
2012. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az együttléttől számított 7-10 napon belül megtörténik a beágyazódás és elkezdi termelni a szervezet a HcG-t. ennyi. Miért ne lehetne a 8.napon nagyon halvány pozitív tesztje??? DE lehet.

gratula.


2 kisfiú anyuja

2012. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként már van egy 5 éves kisfiam,ő az első hónapban megfogant, de hát azóta már eltelt 5 év, és gondolltam, hogy nem fogok rögtön teherbe esni, mert 35 feletti vagyok.Holnap reggel megint csinálok egyet,akkor már ha minden igaz, akkor 10. napos lesz.
2012. nov. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!