Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Indult el valakinek a szülés...

Indult el valakinek a szülés kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem. Sokszor eszembe jut hogy húúú, most nagyon nem örülnék ha beindulnának a fájások vagy elfolyna a magzatvíz. Pl, bevásárlás közepén, vagy amikor leülnék egy nagyon jót kajálni, esetleg főzés közben és már nagyon várom a vacsorát mert farkaséhes vagyok, stb.

Járt valaki így?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2012. aug. 1. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Anyukám,amikor nálam elindultak a fájásai,épp hazafelé jött a boltból,szatyrokkal a kezében. :D Másfél méteres hó volt,tükörjég mindenhol,és épp akkor gondoltam,hogy meg kéne születnem,mikor hazaindult. Akkoriban,ahol laktunk, 15 percre volt az üzlettől a házunk. Hazaszenvedte magát, átszólt a szomszédnak, aki hívta a mentőket. Ennek már 25 éve! :D
2012. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem, de egy ismerősömnek igen. Épp álltak a pénztárnál a férjével, amikor egy kisebb tócsa alakult ki alatta.... Vörösödött, de nagyon rendesek voltak vele, biztonsági őr egyből félrevitte őket, gyorsan takarítónőt hívtak , aki 2 perc alatt "eltüntette a nyomokat". Aztán közben hívták a kórházat , indulhattak is befelé....szatyrostól, mindenestől :)

De ez szerencsére nagyon ritka esemény!

2012. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Pont keltem volna fel a kórházban az ágyamból hajnalban, mert pisilni kellett de nagyon. Éreztem, hogy valami folyik. Pironkodva elmentem a wc-re, közben égtem, hogy bepisiltem. Mecomiumos volt a víz, úgyhogy hamar leesett, hogy mi van. :)
2012. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Anita8401 ***** válasza:

Nekem a második fiammal pont akkor kezdett el szivàrigni a magzatvíz mikor a vizsgáló asztalon feküdtem és vártam a dokimra aki èppen magzatvizet akarta levenni :) de nem volt rà szükség közölte,hogy hozzuk fel a kocsiból a cuccomat mert itt bizony megindult a szülés :) .

Aznap estére megis lett a kisfiam :)

Most a harmadik babànkat várjuk így azt majd csak december 11-én derül ki mikor és hol ér utól a szülés :) .



21 hetes kismama

2012. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
anyám takarított otthon, mikor elfolyt a magzatvíz velem. összeszedte magát stb, elindultak a kórházba, azt hitte megszül a liftben- 10perc alatt megvoltam :) borotválni meg ilyenekre nem volt idő
2012. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szulinapom elotti reggelen meg dolgoztam, masnapra egy pelyazatot kellett leadnunk, irtam es forditottam angolra. nagyon fajdogalt a derekam, azt hittem felfaztam hisz csak a 35. het volt, szeptemberre voltam kiirva (aznap julius 30 volt) egesz nap dolgoztam es kozben azert imadkoztam hogy csak ma ne, mert ezt be kell fejeznem! estig fajdogalt, aztan verezni kezdtem es mentunk is a korhazba, 60 kmes uttal egyutt 2 ora alatt megvolt a kislanyom, mar elutotte az ora ejfelt es szulinapunk datuma ugyanaz! szoval nekem pozitiv ez az elmenyem, most is terhes vagyok, februar vegere varjuk, ki tudja mikor jon...
2012. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én itt, a Gyakorin olvastam egy olyat, hogy egy nőnek a 39. héten moziban folyt el a vize. Azóta is azon gondolkodom, hogy tudott egyáltalán beülni egy moziba? Nekem 10 percenként pisilnem kell, mások hogy bírnak ki ilyenkor 2 órát wc nélkül?:)

Amúgy nekem csak a kórházban folyt el a magzatvizem, de most, a második babámnál nagyon izgulok, hogy milyen helyzetben fognak érni ezek a dolgok. Már most azon parázok, hogy utcán, vagy vásárláskor fogok magam alá tócsázni.

34 hetes kismama

2012. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!