Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezd a pocak nőni?

Hányadik héten kezd a pocak nőni?

Figyelt kérdés
2007. aug. 31. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

ez alkati kérdés. nekem 16 hetesen látszott.

2007. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tényleg alkati.Nekem már a harmadik hónapban rendesen látszott a pocakom.
2007. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a harmadik hónapban vagyok és már pár hete látszik hogy domborodik.
2007. szept. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok embernél attól is függ, hogy kinek milyen széles a csipője. Nekem az egyik ismerősömnek viszonylag széles csípője volt, és a vége felé sem volt valami húde nagy pocakja. Attól is függ hogy mennyi hely van bent, merre felé tud terjeszkedni... Mármint n úgy hallottam, hogy akinek szélesebb a csípője, annak nem domborodik ki hatalmasra a hasa.:) De bizonyára leginkább alkati kérdés is.
2007. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkati kérdés. Az anyukámnak a 8. hónapban is alig látszott, mikor velem volt terhes. Én most a 4. hétbe léptem, és már most 8 cm-rel nőtt a hastérfogatom, holott csak 30 dkg-ot híztam eddig, ami teljesen normális a doki szerint.
2007. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!