Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hármasikresek! Hányadik...

Hármasikresek! Hányadik héttől "kényelmetlen" a pocak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy előbb mint egyes terhességnél,de kb hányadik héttől? Sokat kellett feküdnötök? Már előre félek a tehetetlenségtől!!
2011. okt. 6. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj válaszolni nem nagyon tudok de én is nagyon vágyom ikrekre!Én is iker vagyok talán ezért,édesanyám törékeny alkat volt de velünk végig aktívan mozgott nem volt ideje pihenni igaz csak ketten voltunk a a pocakban!Nagyon boldog baba várást kívánok!
2011. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is ikres a család,igaz kettesikres volt eddig! Anyukámnak 7.és 8.húga iker:)Természetes úton fogantak az ikreim igaz,nálam több tényező is összejött pl:többedik terhesség,a korom (42) és a hajlam! Anyai ágon öröklődik,úgyhogy jók az esélyeid! Ja,a 2 öcsém is iker:)
2011. okt. 6. 14:01
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de jól értem?

42 évesen spontán hármasikreket vársz?

2011. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!
2011. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolni én sem tudok a kérdésre, csak annyit fűznék hozzá, hogy gratulálok, és kicsit irígyellek! Nekem is többszörösen lenne esélyem ikrekre (öröklődés + többedik terhesség), de ez az ötödik terhességem, és eddig egyenként jöttek... Azért még legalább egy babát szeretnénk majd, és azt se bánnánk, ha ikrek lennének. (Most még "csak" 31 vagyok, talán legközelebb már a korom is emeli az esélyeket...) Szóval, nem semmi, sok boldogságot, és kitartást!

Megkérdezhetem, hány gyereked van már?

Üdv: egy 5. babás, 37 hetes kismami

2011. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14:24! Melyik részét nem érted? 17:49! 21 évesen szültem a lányomat aztán két vetélés és 3 év múlva jött a fiam! Tehát ez az ötödik terhességem!Nem tudom mennyire van köze az ikrekhez de 2 éve elkezdtem cickafarkteát inni mert cisztáim voltak és a term.gy. azt javasolta! El is múltak 8 hónap alatt:)A teát azóta is ittam mert nem görcsöltem menseskor!
2011. okt. 6. 21:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... Akkor lehet, hogy majd én is kipróbálom a cickafark teát! Főleg, ha mensigörcsök ellen is jó!

Akkor ezek szerint Te is öt gyerekes leszel! Mégegyszer gratula, és amennyire csak lehet, könnyű és boldog babavárást kívánok! (Azért néha tök jó lenne olvasni, hogy telik a terhességed... Kíváncsi vagyok, ha nem felejted el, írj néha pár sort!)

Utolsó válaszoló

2011. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságokat és tájékoztatni foglak:) Neked meg könnyű szülést!
2011. okt. 6. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Várni fogom! És én is köszönöm! Utolsó
2011. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20-26. hétől kényelmetlen 3-mas meg többes ikreknél
2012. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!