Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen már érezhetem a 2....

12 hetesen már érezhetem a 2. babámat? Mert szerintem néha őt érzem már!

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
igen érezheted bárki bármit mond! én is éreztem,és mivel tudtam h milyen ez az érzés(mert ugye nem első baba)és kétség nem fért hozzá:)
2012. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, érezheted, én is a 13. héttől érzem:-) 22 hkm
2012. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már valamit 12. héttől, de nem minden nap, és nagyon bizonytalan érzések még (most 15+3 vagyok), de tudom, hogy ez nem bélmozgás, hanem más. Ráadásul elöl tapad a méhlepényem, állítólag így nehezebb megérezni, mégis. Elsőnél 16. hét után éreztem valamit amiről nem tudtam, a baba vagy más, a 19. hét után tudtam biztosra, hogy magzatmozgás amit érzek.
2012. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán!

Én is most töltöttem a 12.hetet,és bizony érzem.Második,úgyhogy már tudom milyen.....

2012. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!